Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

Високоякісні вінілові, дерев’яні та ламіновані підлоги Quick-Step

Високоякісні вінілові та ламіновані підлоги

Подивіться всі наші підлоги

Створіть щасливий дім за допомогою підлоги Quick-Step

Надихайтеся нашими підлогами та створюйте дім, наповнений щастям. Ми впевнені, що разом, планка за планкою, ми зможемо втілити у життя ваш унікальний світогляд. Незалежно від того, чи вам подобаються вінілові плитки та дошки, або ламіновані підлоги, ми радо допоможемо вам із вашим проектом ремонту.

  • Ламінат

    Поєднання краси й надійності
  • Вініл

    Міцний і тихий комфорт

Як вибрати ідеальну підлогу?

FloorExplorer

Вибір підлоги – це серйозне рішення в житті. Тож ми раді допомогти! FloorExplorer допоможе вам із вибором ідеальної підлоги для вашого дому.

Запустити FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Хочете переконатися, що підлога, яка вам сподобалася, пасуватиме до вашого інтер’єру? Легко! Просто завантажте зображення та подивіться на результат завдяки RoomViewer.

Спробувати RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Головна риса бренду Quick-Step?
Постійне прагнення до досконалості

Beige laminate stairs with stair covers in white hall

НОВИНКА Ознайомтеся:
Ламіновані покриття для сходів

Створити елегантні сходи дуже просто з нашим покриттям для сходів. Ви можете підібрати покриття відповідно до декору вашої підлоги, створюючи бездоганний гармонійний вигляд. Дізнайтеся, як легко можна відремонтувати сходи за допомогою покриття для сходів.

Quick-Step Capture laminate collection

НОВИНКА Ознайомтеся з нашою колекцією Capture

Природна натуральність декору. Завдяки елегантності та автентичності колекції Capture її майже неможливо відрізнити від справжньої деревини. Наші високоякісні підлоги — це результат досконалої майстерності та інновацій. Саме тому ви не можете проґавити наші ламіновані підлоги Capture.

Quick-Step Alpha Vinyl collection

Давайте почнемо з Alpha Vinyl

Alpha Vinyl поєднує надзвичайно міцну основу з унікальною поверхнею, яка захищає вашу підлогу від плям, подряпин та інших пошкоджень. Більше того, завдяки нашій інноваційній замковій системі вам не потрібно хвилюватися, що підлогу пошкодить вода.

Ознайомтеся з нашими лідерами продажів