Go to content Go to search

Високоякісні вінілові, дерев’яні та ламіновані підлоги Quick-Step

Високоякісні вінілові та ламіновані підлоги

Подивіться всі наші підлоги

Створіть щасливий дім за допомогою підлоги Quick-Step

Надихайтеся нашими підлогами та створюйте дім, наповнений щастям. Ми впевнені, що разом, планка за планкою, ми зможемо втілити у життя ваш унікальний світогляд. Незалежно від того, чи вам подобаються вінілові плитки та дошки, або ламіновані підлоги, ми радо допоможемо вам із вашим проектом ремонту.

  • Ламінат

    Поєднання краси й надійності
  • Вініл

    Міцний і тихий комфорт

Як вибрати ідеальну підлогу?

FloorExplorer

Вибір підлоги – це серйозне рішення в житті. Тож ми раді допомогти! FloorExplorer допоможе вам із вибором ідеальної підлоги для вашого дому.

Запустити FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Хочете переконатися, що підлога, яка вам сподобалася, пасуватиме до вашого інтер’єру? Легко! Просто завантажте зображення та подивіться на результат завдяки RoomViewer.

Спробувати RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Головна риса бренду Quick-Step?
Постійне прагнення до досконалості

Quick-Step Capture laminate collection

НОВИНКА Ознайомтеся з нашою колекцією Capture

Природна натуральність декору. Завдяки елегантності та автентичності колекції Capture її майже неможливо відрізнити від справжньої деревини. Наші високоякісні підлоги — це результат досконалої майстерності та інновацій. Саме тому ви не можете проґавити наші ламіновані підлоги Capture.

Quick-Step Alpha Vinyl collection

Давайте почнемо з Alpha Vinyl

Alpha Vinyl поєднує надзвичайно міцну основу з унікальною поверхнею, яка захищає вашу підлогу від плям, подряпин та інших пошкоджень. Більше того, завдяки нашій інноваційній замковій системі вам не потрібно хвилюватися, що підлогу пошкодить вода.

Невеликі дошки Alpha Vinyl на сходах

НОВИНКА Ознайомтеся:
покриття для сходів

Створити елегантні сходи дуже просто з нашим покриттям для сходів. Ви можете підібрати покриття відповідно до декору вашої підлоги, створюючи бездоганний гармонійний вигляд. Дізнайтеся, як легко можна відремонтувати сходи за допомогою покриття для сходів.

Ознайомтеся з нашими лідерами продажів