Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Soudal – Quick-Step

Quick-Step та велоспорт

25 років ідеального клік-зв’язку

Quick-Step: пристрасть до велоспортуз 1999 року

Quick-Step — це про пристрасть до підлоги... і велосипедного спорту. Більше двох десятиліть ми спонсоруємо професійну чоловічу команду, з якої вишло багато чемпіонів. Любов Quick-Step до велоспорту почалася у 1999 році, коли компанія долучилась до спонсорства команди Mapei-Quick-Step Team. З тих пір Quick-Step є синонімом першокласної команди, яка рік за роком перемагає.

Quick-Step і велоспорт: 25 років ідеального клік-зв’язку

Клік-зв’язок між брендом підлогового покриття та велокомандою вже 25 років є рецептом славних перемог у найважливіших велосипедних змаганнях у світі. Це означає, що Quick-Step завжди буде надійно прописаний в пам'яті кожного фаната велоспорту. Ми і надалі хотіли би відчувати переваги цієї співпраці з командою Soudal Quick-Step.

#DesignedToPerform

25 роки — великий строк, але він дав нам і команді змогу досягти наших цілей. Ми бажаємо одного й того самого — найкращих результатів. Спортсмени й команда завжди прагнуть до виходу за рамки та покращення умов тренування задля підвищення своїх результатів і розширення можливостей. Саме це, закарбоване в ДНК Quick-Step, прагнення об'єднує нас і спонукає долати рубежі.

 

Взаємовигідне партнерство

І велокоманда, і бренд підлогового покриття мають спільні основні цінності: інновації, дизайн і якість. Разом компанія Quick-Step та її сповнена талановитих спортсменів команда вже написали — і продовжуватимуть писати — кілька найвизначніших сторінок в історії велоспорту. Коротше кажучи, це взаємовигідне партнерство довело, що воно є одним з найпотужніших поєднань у світі професійного велоспорту.


Знайомтеся з нашою високоякісною продукцією:

 

Ламіновані підлоги Quick-Step

Гібридні вінілові підлоги Quick-Step

Follow our cycling team