Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

Підлоги їдальні

Знайдіть ідеальну підлогу для їдальні

Елегантна вечеря зі свічками. Вишукана звана вечеря. Або навіть оригінальна тематична вечірка... Їдальня — це місце, де збираються гості у своєму найкращому вбранні і очікують, що ви докладете максимальних зусиль. Окрім смачних страв, добре прикрашеного столу з відповідними стільцями, яскраво-червоної скатертини і, можливо, навіть серванта з посудом — жартуємо —, є ще одна річ, яка стане запорукою успіху або провалу ідеальної званої вечері: підлога у вашій їдальні.

Вишукані й охайні підлоги у їдальні

Якщо ви хочете відзначити свій стиль як декоратора, який бачитимуть усі, тоді це слід робити у їдальні. Переконайтеся, що підлога для їдальні ідеально підходить для свого призначення і стане ідеальною господаркою у приміщенні, як і ви: елегантна і вишукана, чиста й охайна і повністю підготовлена до можливого потрапляння їжі та напоїв.Чому ви полюбите Quick-Step у своєму коридорі

Покажіть свій стиль

Ви можете пригощати гостей витонченою вечерею на сім страв, що буде подаватися на античному буфеті у стилі Людовика XIV, або запропонувати їм мінімалістичну кухню у сучасному оточенні: ваша їдальня має представляти ваш і тільки ваш особистий стиль. Від класичного вигляду під дерево до сучасних декорів під камінь, Quick-Step пропонує асортимент декорів ламінованих з вінілових, які продемонструють вашим гостям, що ж робить вас і вашу вечерю настільки унікальними.

Водонепроникність на 100%

Коли ви докладаєте всі зусилля бути ідеальним господарем, останнє, чого вам хочеться, — щоб хтось пролив тарілку супу або впустив склянку на вашу підлогу. Завдяки на 100% водонепроникній вініловій підлозі ви нарешті зможете насолодитися безтурботною вечіркою. Ламіновані підлоги Quick-Step серії Capture, Creo, Classic, Eligna, Impressive (Ultra) та Majestic також допоможуть вам розслабитися завдяки водостійкій технології покриття HydroSeal. Не говорячи вже про запатентовані технології Scratch Guard та Stain Guard, які захистять ламіновані та вінілові підлоги від будь-чого, що ваші гості можуть впустити на них.

Ідеальна підлога для дизайну з відкритим плануванням

Коли ви проводите звану вечерю, дуже часто вам доводиться розподіляти свій час між приготуваннями на кухні та розважанням гостей у їдальні. Чому б не зосередитися на «єдності» — врешті-решт, а для чого ще існують звані вечері — і не обрати відкрите планування? Кухню і їдальню можна ідеально поєднати, обравши відповідну підлогу. І навіть якщо це два окремі приміщення, все одно буде непогано вибрати однакову підлогу: це додасть заспокоююче відчуття єдності і зробить ваш дім більшим на вигляд. Зрештою, ви хочете вразити гостей, правильно?

Просте прибирання

Можливо, ваші гості прибули до заповідника чистоти, але наприкінці вечора найбільш імовірно, що ви матимете брудну їдальню. Крихти всюди, розлите вино: підлоги Quick-Step легко повністю очистити за мить. І все завдяки зручним характеристикам підлог, таким як антистатичні шви та ідеальна герметична поверхня підлог.

Довготривала гарантія

Бажаєте продовжувати проводити шикарні вечірки ще багато років? Аж доки ваш одяг не стане вам малим через пристрасть до смачних фуршетів і прекрасних закусок? Щоб ви були спокійні, Quick-Step пропонує 20-річну або довічну гарантію на свої підлоги для їдалень.

Усі види підлоги для їдальні

НАДИХАЙТЕСЯ

Підлоги Quick-Step є універсальними, це значить, що їх можна використовувати по всьому дому. А завдяки широкому вибору декорів і стилів, від класики до останніх модних тенденцій, підлога Quick-Step пасуватиме кожній кімнаті вашого будинку.

Знайдіть улюблену підлогу для їдальні: