Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

підлоги для коридору

Знайдіть ідеальну підлогу для коридору

Швидкий погляд протягом трьох чи чотирьох секунд. Саме стільки часу потрібно гостям, які щойно зайшли до вашого дому, щоб оцінити ваше помешкання. Іншими словами, коридор — це ідеальне місце для створення неперевершеного першого враження. Величні сходи, сучасні антресолі, масивне вікно в арці: не у всіх нас достатньо великий коридор, щоб зробити вхід таким величним. На щастя, вам може стати у нагоді підлога в коридорі!

Стильні функціональні підлоги

Але давайте по порядку: підлога в коридорі має бути функціональною і дуже стійкою до зношування та вологи. Зрештою, люди будуть постійно заходити в дім і приносити з собою погоду з вулиці. Тож чи варто вкладати першорядну надійну підлогу, якщо ніхто не зможе її побачити? Якщо ви дійсно бажаєте справити враження, тоді спробуйте темні варіанти і використовуйте яскраві кольори й стильні декори підлоги. Це створить привабливе враження величного коридору. Ви й самі не помітите, як про вашу підлогу почнуть говорити, а вона буде зачаровувати гостей з того моменту, як вони увійдуть всередину.Чому ви полюбите Quick-Step у своєму коридорі

Підлога, що витримає напружений рух

Гості у мокрому взутті або на гострих високих підборах, гості з важкими валізами, які кидають свої сумки або приносять гострі вологі парасольки... Іноді коридор проходить важкі випробування, після яких на підлозі можуть залишитися подряпини і плями. Однак для цього ідеально підходять ламіновані або вінілові підлоги Quick-Step. Особливо завдяки запатентованим технологіям Scratch Guard та Stain Guard, які захищатимуть підлогу в коридорі, щоб вона продовжувала всіх вражати.

Захист від дощу у приміщенні

Вітер, дощ і навіть сніг. Будь-яка погода на вулиці може потрапити до вашого коридору, коли люди заходять або виходять. Вам страшно, що підлога не вистоїть проти вологи? Не слід хвилюватися, коли використовується на 100% водонепроникна вінілова підлога. А як щодо ламінованої підлоги Quick-Step серії CreoEligna, Impressive (Ultra) та Majestic з революційним водонепроникним покриттям HydroSeal? Можливо, наступного разу вам навіть сподобається, що йде дощ.

Прощавай, бруде

Ваші гості прибули. Ви відкриваєте двері. До вашого сорому ви помічаєте, що підлога в коридорі — це єдине місце в будинку, яке ви забули прибрати. Знайома ситуація? З покриттям Quick-Step підлога в коридорі буде готова до вечері або прийому гостей за лічені хвилини. Герметична поверхня підлоги, антистатичні шви — це лише два секрети прибирання, які підлоги Quick-Step мають у рукаві. Це ідеальні підлоги для термінового прибирання в останню хвилину.

Клас використання 33

У відчайдушні часи шукаєш відчайдушні міри. Якщо коридор або вхід до будинку будуть використовуватися більше середнього, ви не повинні знижувати свої стандарти під час пошуку ламінованої підлоги своєї мрії. Наприклад, ламіновані підлоги Quick-Step можна використовувати у різних зонах і за різних умов. Вони навіть доступні у класі 33 для інтенсивного комерційного використання. Це ідеальний спосіб створити найкращі умови для життя або роботи для вас і вашої підлоги.

Усі види підлоги для коридору

НАДИХАЙТЕСЯ

Підлоги Quick-Step є універсальними, це значить, що їх можна використовувати по всьому дому. А завдяки широкому вибору декорів і стилів, від класики до останніх модних тенденцій, підлога Quick-Step пасуватиме кожній кімнаті вашого будинку.

Знайдіть улюблену підлогу для коридору: