Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

Підлоги для домашнього офісу

Відкрийте для
себе наші персональні офісні поверхи

Особисте робоче місце вдома — це місце, де ви проводите чимало свого часу. Особливо, якщо ви надомник, фрілансер або підприємець і цілодобово працюєте в домашньому офісі. Тому це природно бажати комфорту і створити мирне й спокійне місце, яке допомагає вам зосередитися і працювати «як бос». Також вам захочеться, щоб ця кімната мала професійний вигляд і неначе казала: «Заходь до мого офісу». Вічна дилема, чи не так?

Зручна і професійна підлога для офісу

Не обов’язково! Якщо ви ретельно виберете підлогу для домашнього офісу, ви зможете поєднати найкраще з обох світів. Бажаєте мати вражаюче зручну підлогу, яка заохочуватиме вас працювати в домашньому офісі і яка завжди виглядатиме професійно й охайно? Не кажучи вже про її 100% стійкість до зношування у робочому середовищі? Відкрийте для себе підлоги, які ідеально справляться із цими завданнями.



Чому ви полюбите Quick-Step у своєму офісі:

Блискуча робота

Знаєте це приємне відчуття домашнього затишку на роботі? Воно ідеально долає щоденний стрес. Тому чому б не вибрати підлогу, яка поверне «дім» у «домашній офіс»? Теплі кольори, природний вигляд: Quick-Step пропонує асортимент ламінованихвінілових підлог і підлог для створення робочого середовища, що ідеально підійде для вас. Домашній офіс, в якому ви будете із радістю працювати!

Підходить для роботи

У багатьох офісах світу стільці на коліщатках залишають неприємні сліди на підлозі, і повсюди розливається кава. Захистіть свій домашній офіс від таких важких випробувань: ламіновані, вінілові підлоги і підлоги з твердої деревини Quick-Step мають різні захисні шари. А завдяки запатентованим технологіям Scratch Guard та Stain Guard плями й подряпини залишаться в минулому, так само як і старі дисководи для дискет.

Швидке прибирання без втрати часу

Від першокласного ноутбука до практичного зношеного калькулятора — напевно, у вашому домашньому офісі є улюблені інструменти, які допомагають швидше виконати роботу. Це робить і ваша підлога Quick-Step... Наприклад, антистатичні шви, водонепроникні покриття та герметична поверхня допоможуть вам швидше, ніж будь-коли, прибратися в офісі і повернутися до роботи за лічені хвилини.

Надзвичайно швидке укладання

Оскільки ви вже багато працюєте з домашнього офісу, чому б не додати інше завдання до списку робіт: укладіть підлогу для нового домашнього офісу власноруч. Ми гарантуємо, що ви справитеся швидко і повністю згідно плану. Завдяки запатентованим технологіям Quick-Step Uniclic та Uniclic Multifit ви укладете підлогу як професіонал, яким ви вже є у своєму домашньому офісі.

Усі види підлоги для домашнього офісу

Надихайтеся

Підлоги Quick-Step є універсальними, це значить, що їх можна використовувати по всьому дому. А завдяки широкому вибору декорів і стилів, від класики до останніх модних тенденцій, підлога Quick-Step пасуватиме кожній кімнаті вашого будинку.

Знайдіть улюблену підлогу для офісу: