Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Dark oak flooring in the living room

Підлога для вітальні

Як знайти ідеальну підлогу для вітальні

Знімайте взуття, відкиньтесь на зручний диван і... розслабтеся, доки дім наповнено рухами. Ваша вітальня — це місце зустрічі відпочинку та активності. Це кімната, в якій ви будете сидіти, відпочивати і притулятися до подушок, а також грати і стрибати з канапи на диван. Не потрібно навіть казати, що у цій кімнаті потрібна підлога, що враховуватиме усі аспекти вашого сімейного життя.

Теплі і надійні підлоги

Ось чому підлога для вітальні має виконувати одну важливу умову: вона має бути настільки ж універсальною, як і ваша вітальня. Шукайте підлогу, яка буде такою ж теплою і м’якою, як і на вигляд, і не буде поступатися надійністю. Шукайте підлогу, яка оживить вашу вітальню.Чому ви полюбите Quick-Step у своїй вітальні

Quick-Step parquet floor for the living room

Підлога для кожного

Повертається типова сцена у вітальні: родини знову збираються біля телевізора і приносять із собою свої планшети і смартфони. Ви впевнені, що підлога у вашій вітальні підходить для кожного від дочки-підлітка до роздратованого малюка? Це неможливо, скажете ви? Тільки не з рішеннями Quick-Step з ламінату або вінілу! Існує так багато варіантів для вибору — чарівні декори під деревину, теплі кольори і незліченні варіанти обробки, текстур, фасок і пазів — ви точно зможете знайти ідеальну підлогу для вітальні для своєї родини.

 

Quick-Step laminate floor for the dining room

Отримайте повний пакет

Щоб створити найзатишніший і водночас найжвавіший простір вітальні, вам знадобиться не лише ідеальна підлога. Вам також захочеться виконати обробку у такому ж стилі. Ось чому кожна підлога Quick-Step постачається з асортиментом відповідних аксесуарів від плінтусів до профілів та необхідної підкладки для оптимального комфорту.

Quick-Step vinyl floor in the living room

Швидке і просте прибирання

До того моменту, коли ви зможете покласти ноги на кавовий столик після ще одного дня сімейних клопотів, можливо, вітальню доведеться прибрати. На щастя, підлоги Quick-Step допоможуть вам швидко досягти спокою і відпочинку без плям. Деякі з цих підлог постачають із герметичною поверхнею або антистатичними швами, що запобігає прилипанню пилу до підлоги. Підлоги ідеально підходять для швидкого прибирання, щоб ви змогли максимально довго відпочивати.
Quick-Step floor in the dining room

Теплі ноги до перемоги

Ви щойно зручно влаштувалися перед телевізором, але забули пульт. Одне діло просто встати. Але сама думка про те, що доведеться торкатися босими ногами холодної підлоги, змушує вас повернутися під теплу ковдру. Однак підлоги Quick-Step не лише надзвичайно м’які на дотик. Із правильною підкладкою їх можна легко поєднати із системою підігріву. Холодні ноги скоро стануть чимось з минулого!

Quick-Step floor in dining room

Гарантія на багато років

Quick-Step пропонують ламіновані чи вінілові що не відставатимуть від життя вашої родини ще багато років.. Щоб ви змогли розслабитися на зручній канапі чи дивані, Quick-Step дає вам гарантію не менше 25 років* на всі підлоги для віталень.

Усі види підлоги для вітальні

Надихайтеся

Підлоги Quick-Step є універсальними, це значить, що їх можна використовувати по всьому дому. А завдяки широкому вибору декорів і стилів, від класики до останніх модних тенденцій, підлога Quick-Step пасуватиме кожній кімнаті вашого будинку.

Знайдіть улюблену підлогу для вітальні: