Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

ПІДЛОГИ СПАЛЬНІ

Вибір ідеальної підлоги для ванної кімнати

Місце для обіймів, нічного сну і постійного відкладення будильника: ваша спальня — це місце, де комфорт має найбільше значення. Окрім зручного ліжка і м’якої подушки, ви також заслуговуєте на ідеальну підлогу для спальні.

М’яка і тепла підлога для спальні

Щоб відпочити найкращим чином, шукайте підлогу для спальні, що відповідатиме усім без винятку критеріям із вашого списку. Інтимне відчуття деревини, що зробить вашу спальню оазою відпочинку: є! М’яке відчуття під ногами, для якого вам захочеться прокидатися: двічі є! І насамкінець: підлога, придатна для людей з алергією, тож всі будуть спати вдома у безпеці.Чому ви полюбите Quick-Step у своїй спальні:

Підлога на будь-який смак

Вдома ви проводите близько третини свого часу в спальні. Тому беззаперечно вам захочеться мати підлогу, що відбиває ваш стиль. Відкрийте для себе автентичні декори і кольори, порівняйте різні типи обробки і текстур, а також виберіть будь-який тип фаски, пазів або інші відповідні аксесуари. Серед ламінованих або вінілових підлог Quick-Step ви обов’язково знайдете підлогу, що зробить вашу спальню місцем із вашої мрії.

Тепле і м’яке відчуття

Вам важко піднятися з ліжка вранці? Тоді виберіть підлогу Quick-Step для своєї спальні. М’яке відчуття цієї підлоги — вишукана насолода для ваших ніг — підніме вам за лічені секунди. А із відповідною підкладкою підлоги Quick-Step можна легко поєднати із системою підігріву: що ще вам може знадобитися для гарного відпочинку вночі?

Легкість догляду

Герметична поверхня підлоги, антистатичні шви, водонепроникні покриття… Підлоги Quick-Step мають все необхідне для запобігання накопиченню бруду та пилу, що допоможе прибрати спальню за мить. Це також робить підлогу придатною для людей з алергією: ви зможете міцно спати, більше, ніж завжди, у країні снів.

Миттєве укладання

Завдяки запатентованим технологіям Uniclic та Uniclic Multifit від Quick-Step ви зможете укласти підлогу у спальні як професіонал простим клацанням. Це дуже просто, навіть у найменших куточках вашої спальні. Ви ляжете в ліжко за лічені хвилини...

Без турбот протягом багатьох років

Стійкі до зношування ламіновані та вінілові Quick-Step створено для тривалого використання. Щоб гарантувати, що ви проведете багато років в найкращих умовах, Quick-Step пропонує 20-річну або довічну гарантію на всі підлоги для спалень.

Усі види підлоги для спальні

Get inspired

Quick-Step floors are extremely versatile, which means they can be used throughout the house. And thanks to the wide range of designs & styles - from classic to trendy - there is bound to be a Quick-Step floor for every room in the house.

Знайдіть улюблену підлогу для спальні: