Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

підлоги do кухні

Як вибрати ідеальну
підлогу для кухні

Кухня — це пульсуючий центр вашого дому, що постійно вибухає енергією. Це місце, де ви розігріваєте духовку, щоб приготувати страву світового класу, а також це місце, де ви щодня зустрічаєте ранок довгим вишуканим сніданком. Як центр вашого діяльного життя, ваша кухня заслуговує на підлогу, що справиться з щоденними клопотами.

Підлоги, що ідеально підходять для кухні

Навіть найвправніший шеф-кухар не може уникнути іноді проливання їжі чи запобігти бризкам води з раковини. Більше того, ваша кухня — це місце, де гігієна має найбільше значення, тому підлога для кухні, що може витримати інтенсивне прибирання, є очевидною необхідністю.

 Mutfağınızda neden Quick-Step ürünlerini tercih etmelisiniz?

Роки якості без турбот

Незалежно від того, яку підлогу ви виберете: ламіновану чи вінілову, ваша підлога стане довготривалою «основою для приготування» на кухні у майбутні роки. Тому ми пропонуємо довічну гарантію на всі ламіновані та вінілові покриття для підлоги.* Виберіть ідеальну підкладку з широкого асортименту, щоб покращити насолоду і красу своєї вінілової чи ламінованої підлоги для кухні.

* За винятком ламінату Creo (20 років) та ламінату Largo і вінілу Flex Click (25 років).

 

Підлога на будь-який смак

Шукаєте автентичний традиційний декор з текстурою деревини? Або, можливо, вам до вподоби екзотичний вигляд тропічного лісу? Може, ви у захваті від підлоги з виглядом під натуральне каміння. Незалежно від вашого улюбленого стилю Quick-Step має ламіновану або вінілову підлогу вашої мрії, а також ідеальні плінтуси для неї. Широкі чи вузькі, із фасками чи квадратні, дошки чи плитки: вибір за вами.

 

Одна підлога для кухні та вітальні

Якщо ваша кухня переходить у зону вітальні або якщо це два окремі приміщення, було б непогано використати одну й ту саму підлогу в обох кімнатах. Це створить заспокоююче відчуття поєднання і зробить ваш будинок більшим, особливо у тому разі, якщо ви ретельно виберете напрям, в якому будете укладати дошки підлоги.

 

Безперечна якість

Підлога на кухні постійно піддається випробуванню. Гострий ніж, що впав лезом донизу, розбита склянка, з якої витекла рідина: підлога на вашій кухні може розповідати вам історії. Але завдяки запатентованій захисній технології Scratch Guard ламіновані і вінілові підлоги для кухні можуть легко пройти будь-яке випробування.

 

Надзвичайно легкий догляд

Шукаєте підлогу для кухні, яка буде на 100% водонепроникною? Тоді вишукана вінілова підлога — це підлога вашої мрії. Ламінат також не підведе вас: завдяки технології покриття HydroSeal ламіновані підлоги Quick-Step серії Creo, Muse, Impressive та Impressive Ultra завжди залишатимуться сухими.

Надихайтеся

Підлоги Quick-Step є універсальними, це значить, що їх можна використовувати по всьому дому. А завдяки широкому вибору декорів і стилів, від класики до останніх модних тенденцій, підлога Quick-Step пасуватиме кожній кімнаті вашого будинку.

Знайдіть улюблену підлогу для кухні: