Купайтеся у вишуканості з ідеальною підлогою для ванної кімнати

Купайтеся у вишуканості з ідеальною підлогою для ванної кімнати

Ванна кімната — це місце, де можна заспокоїтися і відпочити, а також тут ваші діти зможуть плескатися і гратися у ванній. Це те місце, де ви зможете розслабити набряклі м’язи у душі після важкого тренування, а також поглянути на себе у дзеркало перед тим, як вийти за двері. Вона також може бути місцем, де комфорт має найбільше значення.


Усі види підлоги для ванної кімнати

Зручні підлоги, що ідеально підходять для ванної кімнати

Оптимальний комфорт матиме підлога, що поєднує теплоту і вишуканість. Приємне оточення, яке створює дерев’яна підлога, може здатися неможливим у ванній кімнаті, але не бійтеся: завдяки останнім інноваціям ваша мрія про підлогу, що на 100% захищена від води і є водночас зручною, стала реальністю.

Чому ви полюбите Quick-Step у своїй ванній кімнаті

Гарантована водонепроникність

Очевидно, що першочерговою якістю, яку повинна мати підлога ванної кімнати, є повна водонепроникність. Вишукані вінілові підлоги дозволять вам купатися і не хвилюватися про підлогу. У ванній кімнаті також може бути тепле відчуття ламінату: завдяки технології водонепроникного покриття HydroSeal ламіновані підлоги Quick-Step серії SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra) та Majestic легко витримують навіть найзначніші сплески води.


Підлога на будь-який смак

Стильне відчуття від декорів під природний камінь, теплий дуб або горіх, свіжий вигляд вибіленої деревини: незалежно від ваших уподобань ми знайдемо прекрасну підлогу на ваш смак. А для ідеальної обробки можна вибрати відповідні плінтуси, що доповнять ваш улюблений декор підлоги, чи готовий до фарбування базовий білий плінтус, який можна пофарбувати будь-яким кольором.


Quick-Step Scratch Guard — до 10 разів більша стійкість до подряпин

Стійкість до плям та подряпин

Ваша кімната — це місце, де можна змити пісок і бруд після дня на пляжі або інтенсивної подорожі на гірських велосипедах. Це означає, що підлога має витримувати часте і регулярне прибирання. Що більш важливо, вам не захочеться, щоб пісок і бруд залишили подряпини чи плями на підлозі. Завдяки захисній технології Scratch Guard and Stain Guard ви можете бути спокійними: ламіновані та вінілові підлоги витримають будь-що, а ви зможете прибрати їх за мить.


Ламіновані підлоги Quick-Step серії Impressive Ultra

Роки якості без турбот

Стійка до зношування підлога для ванної кімнати — це вибір, яким ви будете насолоджуватися багато років завдяки 20-річній гарантії на всі вінілові підлоги Livyn. А якщо ви виберете підлогу із серії Eligna, Impressive (Ultra) чи Majestic, то зможете насолодитися 25 безтурботними роками.

Усі види підлоги для ванної кімнати

Знайдіть улюблену підлогу для ванної кімнати:

Запустити RoomViewer >