Якісні ламіновані підлоги на все життя

Навіщо обмежувати себе, якщо ви можете придбати найкращі на ринку ламіновані підлоги? Компанія Quick-Step не займається пустими балачками, а створює підлоги, по яким приємно ходити, з довготривалою гарантією до 25 років. Більше не турбуйтеся про вологу, подряпини та плями. Ми — гарантія вашого душевного спокою.

Якісні ламіновані підлоги з водостійкою поверхнею

Водостійка поверхня

Did you know that a lot of our laminate flooring collections are 100% water-resistant due to their water-repellent HydroSeal coating?

Якісні ламіновані підлоги, стійкі до подряпин

Стійкість до подряпин

Завдяки верхньому шару Scratch Guard (запатентованій системі захисту) наші якісні ламіновані підлоги до десяти разів більш стійкі до появи подряпин.

Якісні ламіновані підлоги, стійкі до плям

Стійкі до плям

Quick-Step пропонує найкращі на ринку ламіновані підлоги, які відзначаються не лише виключною водостійкістю, а й високою стійкістю до подряпин і плям. Прибирання ще ніколи не було настільки простим.

Наші якісні ламіновані підлоги також славляться…

… простою замковою системою. Завдяки замковим системам Quick-Step Uniclic і Uniclic Multifit укладати підлогу надзвичайно легко навіть у кутах та під радіаторами.

… antistatic features. The patented, permanent anti-static treatment every floor receives makes for dust-free rooms.

… resistance to (UV) light. Let the sunshine in without having to worry about discolouration. Ageing effects are a thing of the past.

Ми допоможемо вам створити ідеальну підлогу

Декори ламінованих підлог

Знайдіть свою улюблену підлогу

Незалежно від того, що вам до вподоби — традиції чи сучасність, колекція ламінатів Quick-Step пропонує широкий вибір розмірів планок, різні типи дизайну деревини, незліченну кількість кольорів, а також чимало прекрасних текстур і пазів.

Отримуйте натхнення, використовуючи Quick-Step FloorExplorer

Отримуйте натхнення

Обрати підлогу нелегко. Але FloorExplorer допоможе вам: виконайте лише три прості кроки, і ми покажемо вам різні підлоги, які пасуватимуть до вашого інтер’єру та відповідатимуть вашому характеру.

Top