Якісні ламіновані підлоги на все життя

У Quick-Step ми докладаємо чимало зусиль для захисту вашої підлоги. Щоб довести, наскільки багато зусиль вкладається, наші ламіновані підлоги мають гарантію* до 25 років**. Ось як якість стає головною складовою ламінатів Quick-Step.

Стійкість до подряпин, зношування й ударів до самої серцевини

Ламіновані підлоги Quick-Step виготовлені з використанням пластин ДВП, які ми виготовляємо у нашій компанії. Крім того, верхній шар має запатентований надзахисний шар Scratch Guard, який забезпечує для вашої ламінованої підлоги найвищий можливий рівень захисту від падаючих об’єктів, гострих високих підборів та інших гострих об’єктів. Навіть запалені цигарки, що можуть впасти на підлогу, не матимуть шансу проти цього надстійкого верхнього шару.

Міцна замкова система

Ламіновані підлоги Quick-Step пишаються своєю всесвітньо відомою запатентованою системою Uniclic. Ця система не лише значно спрощує укладання, але також є набагато міцнішою й надійнішою, ніж її менш покращені дублікати.

Докладніше >

Стійка до світла та антистатична

Не хочете, щоб накопичувався пил, який потрібно щодня прибирати по кілька разів? Ми знаємо один секрет! Ламіновані підлоги Quick-Step проходять запатентовану постійну антистатичну обробку. Це робить неприємні електростатичні розряди чимось з минулого — навіть коли у приміщенні сухі умови, — тому пил буде притягуватися значно менше.

Захист від бризок

Система Uniclic від Quick-Step не лише має водонепроникну клейову базову плиту, але також відзначається неперевершеною міцністю на розрив (завдяки попередньому натягуванню під час виробництва). Таким чином ламіновані підлоги Quick-Step захищаються від вологи на поверхні і точно можуть витримати пролиту рідину.

Стійкість до ультрафіолетового світла

Ми знаємо, що вам хочеться мати більше сонячного світла вдома. Що ж зупиняє вас? Боїтеся, що з часом підлога знебарвиться? Не хвилюйтеся: наші ламіновані підлоги ніколи не потьмяніють в разі дії сонячного і простого світла нормального рівня.

*Примітка. У разі використання інших рішень для догляду, очищення та укладання, крім рішень Quick-Step, ви можете істотно пошкодити свою підлогу Quick-Step. У такому випадку гарантія, що пропонується Quick-Step, більше не буде дійсною. Використовуйте лише рішення Quick-Step. Зрештою, ці рішення було спеціально розроблено і випробувано для використання з нашими підлогами.

**Колекція ламінатів Creo є винятком до цього загального правила: ці підлоги пропонуються із 20-річною гарантією.

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Top