Чому ви полюбите ламіновані підлоги Quick-Step

Ламіновані підлоги

Що таке ламінована підлога?

Ламінована підлога — це підлога, шари якої накладаються на водонепроникну клейову плиту ДВП. Усі ламіновані підлоги Quick-Step складаються з чотирьох різних шарів:


  1. Прозорий стійкий до зношування верхній шар, що забезпечує захист від плям, ударів, подряпин, випалених місць та побутових хімічних речовин.
  2. Шар декору: фотографія справжньої деревини або плиток з високим розширенням, що відтворюється за допомогою складних технік друку і обробляється меламіновою смолою.

  3. Надзвичайно довготривала і надійна клейова стійка до вологи основна пластина ДВП.

  4. Балансуючий шар, що гарантує ідеальний баланс дошки, яка не набрякне в разі правильного укладання й догляду.

Прекрасні декори

Ви легко знайдете ідеальне рішення підлоги для свого інтер’єру серед широкої палітри кольорів та стилів у сучасному і традиційному дизайні, серед плиток і дощок (широких, маленьких або надвеликих).

Швидке і просте укладання

Шукаєте простий, швидкий та інтуїтивний спосіб укладання ламінованої підлоги? Ні, ви не уві сні! Надійна система Uniclic від Quick-Step робить укладання підлоги надзвичайно простим — навіть у найтісніших кутах кімнати.

Якість і надійність

Quick-Step серйозно ставиться до захисту вашої підлоги. Ось чому ламіновані підлоги Quick-Step пропонуються з довготривалою гарантією — до 25 років — та надзвичайно ефективним шаром Scratch Guard, який робить вашу ламіновану підлогу до десяти разів більш стійкою до подряпин.

Простий догляд

З ламінатом Quick-Step насправді легко тримати підлогу чистою та охайною. У поєднанні з правильною підкладкою та в разі укладання плаваючим способом ламіновані підлоги також ідеально підходять для систем підігріву та/або охолодження.

До 10 разів більша стійкість до подряпин

Запатентований захисний верхній шар Scratch Guard гарантує, що ви будете насолоджуватися прекрасною природною на вигляд підлогою ще багато років. Надстійкий шар робить ламіновані підлоги Quick-Step до десяти разів більш стійкими до мікроподряпин.

Відмінна ударостійкість

В основі наших ламінованих підлог — високоякісні плити ДВП. У поєднанні з верхнім шаром Scratch Guard це забезпечує найкращий можливий захист від пошкодження від падаючих предметів, високих підборів тощо.

Пролили напій? Без паніки!

Водостійка клейова базова плита і міцність на розрив наших систем клацання забезпечують відмінний захист від бризок та вологи на поверхні.

Неперервний звук для приємної атмосфери

У разі поєднання з підкладками Quick-Step основні дошки, що використовуються для наших підлог, було оптимізовано для щоденного використання, і вони відтворюють неперервний приємний звук.

Жодного знебарвлення кольорів

Боїтеся пересувати меблі через тьмяну підлогу? З ламінованими підлогами Quick-Step можна робити перестановку скільки завгодно. У разі дії сонячного і простого світла нормального рівня наші підлоги мають оригінальний відтінок рік за роком.

Постійно антистатична

Кожна підлога Quick-Step має антистатичну поверхню. Таким чином вам не потрібно хвилюватися щодо набридливих електростатичних розрядів. Більше того, завдяки спеціальній обробці ваша підлога притягуватиме значно менше пилу, ніж інші підлоги.

Top