Як тримати ламіновану підлогу чистою та блискучою

Ламіновані підлоги Quick-Step не просто добре виглядають. Їх було розроблено, щоб вони залишалися такими. Герметична поверхня ламінату допомагає запобігти алергії, і її можна прибирати за допомогою мікроволокнистої ганчірки Quick-Step. В результаті ви зможете насолоджуватися відчуттям нової підлоги ще багато років.

Догляд

Золоті правила прибирання ламінату

  • Можна виконувати сухе або вологе прибирання ламінованих підлог Quick-Step, але не слід затоплювати їх водою. Найкращим варіантом буде злегка вологе прибирання. Додайте до відра з водою невелику кількість продуктів для прибирання Quick-Step, щоб позбавитися жирних плям.
  • Бажаєте прибирати свою підлогу професійно? Використовуйте комплект для догляду Quick-Step, до якого входить тримач для швабри, мікроволокниста ганчірка та пляшка продукту для прибирання Quick-Step, тому ви матимете все необхідне.

  • Якщо на підлозі наявні краї з фасками або V-подібні пази, завжди починайте з прибирання із пилососом. Якщо після цього ви захочете використовувати вологу швабру, завжди завершуйте прибирання мікроволокнистою тканиною.

Завантажте інструкції з догляду >

Простий ремонт незначних пошкоджень

Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного з семи воскових олівців, підібраних для застосування до всіх кольорів підлоги. До набору для ремонту входять шпатель, щітка для чищення та сім воскових олівців для застосування до всіх кольорів підлоги. Перегляньте таблицю кольорів, щоб дізнатися, які саме кольори потрібно змішати для отримання необхідного кольору.

Завантажити таблицю кольорів >

Набір для ремонту

Як використовувати набір для ремонту?

Аксесуари для простого прибирання та ремонту

Прийшов час сяяти! Для вашої підлоги. А за допомогою цих високоякісних аксесуарів це зовсім не буде проблемою.

QSREPAIR Аксесуари для ламіната Набір для ремонту QSREPAIR
Набір для ремонту
QSREPAIR
QSREPAIR Аксесуари для ламіната Набір для ремонту QSREPAIR
Набір для ремонту
QSREPAIR
Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного з семи воскових олівців, підібраних для застосування до всіх кольорів Quick-Step. Комплект: плавильний ніж, щітка для чищення, 7 воскових олівців, засіб для полірування.
Contents: melting knife, cleaning comb, 7 wax blocks, sanding pad
Top