Кінцева обробка ламінату: профілі та плінтуси

Як і вам, нам не подобаються напівміри. Саме тому ми створили широкий асортимент високоякісних плінтусів і профілів кінцевої обробки, які довершать зовнішній вигляд вашої нової ламінованої підлоги Quick-Step.

Переваги плінтусів і профілів Quick-Step

Кінцева обробка ламінованих підлог: ідеальне пасування

Matching colours

Quick-Step is the only manufacturer to offer skirting boards with perfectly matching colours for every floor.

Кінцева обробка ламінованих підлог: легкість укладання

Easy to install

All Quick-Step skirting boards and profiles are developed in-house to ensure easy installation.

Кінцева обробка ламінованих підлог: стійкість до подряпин

Scratch-resistant

While most skirting boards on the market are finished with paper or foil, Quick-Step only uses real laminate. This makes the boards much more scratch-resistant and protects them against everyday wear and tear.

Плінтуси відповідно до вашого стилю

Вибирайте з асортименту високоякісних плінтусів, що підходять для будь-якої підлоги та стилю. Як і весь асортимент підлог Quick-Step, якість всіх плінтусів також було перевірено, тому ви матимете вигоду від повної гарантії Quick-Step протягом багатьох років без турбот.

QSSK Аксесуари для ламіната Дошка дуба ранкового світлого QSSK01535
Стандартний плінтус
QSSK(-)
Завдяки запатентованій технології Incizo ви можете розрізати плінтус на панелі шириною 4 см. З’єднувальні деталі, що надаються, допоможуть вам акуратно з’єднати усі панелі плінтусу вздовж стіни, а також у внутрішніх та зовнішніх кутах.
2400 x 12 x 58 mm
QSLPSKR Аксесуари для ламіната Дошка дуба домініканського сірого QSLPSKR01663
Паркетний плінтус Largo
QSLPSKR(-)
Плінтус Parquet Largo було спеціально розроблено для довгих і широких дощок підлоги Quick-Step Largo. Плінтуси Largo Parquet також мають паз для кабелів у задній частині. Якщо з’єднати плінтус на монтажній напрямній Quick-Step Track, ви зможете легко мати доступ до кабелів у будь-який момент.
2400 x 14 x 100 mm
QSPSKR Аксесуари для ламіната Дошка дуба білого середньої світлості QSPSKR01492
Паркетний плінтус
QSPSKR(-)
Чисті лінії паркетного плінтусу додають стильного витонченого вигляду будь-якій дощатій підлозі. Задня частина плінтусу має канавку для приховування телефонного або комп'ютерного кабелю.
2400 x 14 x 77 mm
QSFLEXSKR Аксесуари для ламіната Гнучкий плінтус під фарбування QSFLEXSKR
Гнучкий плінтус під фарбування
QSFLEXSKR
Потрібне гарне фінішне покриття для круглих стовпів або вигнутих стін? Без проблем із цим гнучким плінтусом під фарбування, виготовленим із гнучкої, але міцної піни. Плінтус має 4 см у висоту та 1,4 см у товщину, його можна нарізати за потрібною довжиною.
7000 x 14 x 40 mm
QSISKROGEE Аксесуари для ламіната Плінтус під фарбування Ogee QSISKROGEE
Плінтус під фарбування Ogee
QSISKROGEE
Особлива форма плінтусу Ogee додає характеру вашому інтер’єру. Оснащений технологією Incizo плінтус можна нарізати згідно з потрібною висотою. Оберіть необхідну висоту та проектуйте із майже безмежною кількістю варіантів та комбінацій.
2400 x 16 x 160 mm
QSPSKR4PAINT Аксесуари для ламіната Плінтус під фарбування QSPSKR4PAINT
Плінтус під фарбування
QSPSKR4PAINT
Підходить за висотою та шириною до гнучкого плінтусу під фарбування, надає змогу завершити обладнання кімнати у одному стилі.
2400 x 14 x 40 mm
QSISKRWHITE Аксесуари для ламіната Плінтус під фарбування Ovolo QSISKRWHITE
Плінтус під фарбування Ovolo
QSISKRWHITE
Ovolo — це багатофункціональний плінтус під фарбування. Оснащений технологією Incizo плінтус можна нарізати згідно з потрібною висотою. Оберіть необхідну висоту та проектуйте із майже безмежною кількістю варіантів та комбінацій.
2400 x 16 x 160 mm
QSISKRCOVER Аксесуари для ламіната Плінтус під фарбування Cover QSISKRCOVER
Плінтус під фарбування Cover
QSISKRCOVER
Покриття плінтусу під фарбування можна укладати поверх існуючого плінтусу. Укладання є швидким, ризик пошкодження стіни відсутній. Оберіть висоту та ширину плінтуса завдяки технології Incizo.
2400 x 16 x 129 mm

Профілі для ідеальної кінцевої обробки

Завдяки простим у використанні профілям Quick-Step Incizo ви зможете зробити ідеальну кінцеву обробку ламінованої підлоги та сходів. Не важливо, яка підлога Quick-Step найбільше вам до вподоби, адже завжди доступний ідеальний відповідний колір. Один профіль в усіх ситуаціях: просто обріжте базовий профіль Incizo до потрібної форми за допомогою поздовжньо-різального станка, що постачається. Ми не забули сказати, що всі профілі також надзвичайно стійкі до подряпин?

QSINCP Аксесуари для ламіната Дошка дуба мореного темного QSINCP01540
Профіль Incizo
QSINCP(-)
Запатентований профіль Incizo надзвичайно добре підходить для забезпечення вашій підлозі та сходам ідеального вигляду. Ви можете використовувати один і той же профіль для усіх видів фінішних робіт: між підлогою двох зон приміщення однієї висоти або різної висоти, як перехід до стіни, вікна або килима... . Просто надайте базовому профілю Incizo потрібної форми за допомогою наданого ножа. Для застосування на сходах або східцях замовляйте алюмінієвий підпрофіль Incizo для сходів окремо.
2150 x 48 x 13 mm
QSPRSILV Аксесуари для ламіната Багатофункціональний профіль, срібний QSPRSILV
Багатофункціональний профіль, срібний
QSPRSILV
Профіль зі стійкого до зносу алюмінію призначений для згладжування різниці висоти від 0 до 12,3 мм. Використовувати між 2 ламінованими підлогами Quick-Step, між 2 вініловими підлогами Livyn або між ламінованою або вініловою підлогою Livyn та іншою нижчою чи вищою поверхнею. Запатентований.
1860 x 47 x 10 mm
QSINCPC12SILV Аксесуари для ламіната Металевий профіль Incizo комерційного призначення, срібний, для підлоги Impressive Ultra QSINCPC12SILV
Металевий профіль Incizo комерційного призначення, срібний, для підлоги Impressive Ultra
QSINCPC12SILV
Завдяки запатентованій технології Incizo ви можете використовувати один і той же профіль для різних видів фінішних робіт: між підлогою двох зон приміщення однієї висоти або різної висоти, як перехід до стіни, вікна або килима... За допомогою ножа, що входить до комплекту, можна надати профілю потрібної форми. Цей алюмінієвий профіль підходить для використання у приміщеннях комерційного призначення. Монтаж з алюмінієвим підпрофілем, заглушками та гвинтами у комплекті. Не підходить до застосування на сходах та східцях.
2700 x 47,4 x 11,4 mm
QSINCPCSILV Аксесуари для ламіната Металевий профіль Incizo комерційного призначення, срібний QSINCPCSILV
Металевий профіль Incizo комерційного призначення, срібний
QSINCPCSILV
Завдяки запатентованій технології Incizo ви можете використовувати один і той же профіль для різних видів фінішних робіт: між підлогою двох зон приміщення однієї висоти або різної висоти, як перехід до стіни, вікна або килима... За допомогою ножа, що входить до комплекту, можна надати профілю потрібної форми. Цей алюмінієвий профіль підходить для використання у приміщеннях комерційного призначення. Монтаж з алюмінієвим підпрофілем, заглушками та гвинтами у комплекті. Не підходить до застосування на сходах та східцях.
2700 x 47,4 x 11,4 mm

Quick∙Step Incizo: п’ять запитань, одна відповідь

1. Як зістикувати два підлогових покриття одного рівня?

Quick-Step Incizo, розширювальний профіль Use the Incizo profile cut as an expansion profile.

2. Як забезпечити плавний перехід підлогових покриттів різних рівнів?

Quick-Step Incizo, перехідний профіль Use the Incizo profile cut as an adapter profile.

3. Як виконати обробку підлоги вздовж стіни або вікна?

Quick-Step Incizo, кінцевий профіль Use the Incizo profile cut as an end profile.

4. Як охайно зістикувати підлогу з килимовим покриттям?

Quick-Step Incizo, перехідний профіль Use the Incizo profile cut as a transition profile.

5. Як виконати обробку сходів?

Quick-Step Incizo, профіль для сходів You can cover your stairs or steps with Quick‑Step planks and finish in the style of your choice with the Incizo® profile as a stair nose.

Інші аксесуари для кінцевої обробки

Все ще думаєте, що чогось бракує? Спробуйте ці додаткові аксесуари, щоб додати бажані штрихи або зробити укладання та догляд ще простішими.

QSKIT Аксесуари для ламіната Еластична акрилова паста Kit QSKIT14
Еластична акрилова паста Kit
QSKIT(-)
Еластична паста на основі акрилу є ідеальним рішенням для зон, у яких ви не можете укладати плінтуси або профілі. У наявності кольори, що підходять до вашої підлоги.
310 ml
QSKITTRANSP Аксесуари для ламіната Hydrokit QSKITTRANSP
Hydrokit
QSKITTRANSP
Герметик Hydrokit Quick‑Step — це прозорий силікон для непомітного та водостійкого фінішного покриття плінтусів, профілів… Ідеальне рішення для застосування з водостійким ламінатом Quick-Step. Щоб отримати 10-літню гарантію використання у вологому приміщенні, яка застосовується до таких типів, ви повинні використовувати герметик Hydrokit та поліетиленову піну згідно з інструкціями з монтажу.
310 ml
QSGLUE290 Аксесуари для ламіната Клей One4all QSGLUE290
Клей One4all
QSGLUE290
Цей багатофункціональний клей One4All спеціально розроблений для будь-якого способу застосування з товарами Quick-Step. Він ідеально підходить для швидкої та міцної фіксації будь-яких плінтусів до стіни та для використання з профілем та підпрофілями Incizo Quick-Step.
290 ml
QSCLIPSKME Аксесуари для ламіната Затискачі для стандартного плінтуса QSCLIPSKME7080A
Затискачі для стандартного плінтуса
QSCLIPSKME7080A
Затискачі для монтажу стандартних плінтусів. 6–8 затискачів потрібно для панелі плінтусу довжиною 2 м 40 см. Монтуйте затискачі одночасно з підлогою. Клей та гвинти непотрібні. Плінтус може бути демонтований у будь-який момент. Не підходить для підлоги 12 мм завтовшки.
50 clips
QSTRACK Аксесуари для ламіната Стрічка для фіксації QSTRACK
Стрічка для фіксації
QSTRACK
Пластикова стрічка для укладання паркетного плінтусу. Можна прикріплювати до стіни гвинтами або за допомогою універсального клею Quick-Step One4all. Просто затисніть плінтус у нього — і усе готово!
2400 x 8 x 27 mm
QSCLIPSKME Аксесуари для ламіната Затискачі для стандартного плінтуса QSCLIPSKME95A
Затискачі для стандартного плінтуса
QSCLIPSKME95A
Затискачі для монтажу стандартних плінтусів. 6–8 затискачів потрібно для панелі плінтусу довжиною 2 м 40 см. Монтуйте затискачі одночасно з підлогою. Клей та гвинти непотрібні. Плінтус може бути демонтований у будь-який момент. Не підходить для підлоги 12 мм завтовшки.
50 clips
QSRCINOX15 Аксесуари для ламіната Нержавіюча сталь покриття радіатора (diam. 15 мм) QSRCINOX15
Нержавіюча сталь покриття радіатора (diam. 15 мм)
QSRCINOX15
Покриття з нержавіючої сталі елегантно закриває стики навколо нагріваючих елементів та труб.
diam. 15 mm
QSRCINOX22 Аксесуари для ламіната Нержавіюча сталь покриття радіатора (diam. 22 мм) QSRCINOX22
Нержавіюча сталь покриття радіатора (diam. 22 мм)
QSRCINOX22
Покриття з нержавіючої сталі елегантно закриває стики навколо нагріваючих елементів та труб.
diam. 22 mm
QSDOORMAT Аксесуари для ламіната Дверний килимок QSDOORMAT
Дверний килимок
QSDOORMAT
Дверний килимок Quick-Step акуратно лягає у вашому коридорі. Зони з щетиною попереджують попадання піску та бруду у вашу оселю. Крім того, килимок утворення вологих слідів від взуття у коридорі. Дверний килимок ідеально входить у міцну алюмінієву рамку, що заглиблюється у підлогу. Легка укладка та прибирання. Дуже елегантне та практичне рішення.
Frame: 79 cm x 47,8 cm (Mat: 74,6 cm x 43,4 cm x 0,9 cm)
NEFOAMSTRIP20 Аксесуари для ламіната Смуга піни для розширювальних швів 20x 1 м (діаметр 10 мм) NEFOAMSTRIP20
Смуга піни для розширювальних швів 20x 1 м (діаметр 10 мм)
NEFOAMSTRIP20
Наповнювач компенсаційного стику з поліетиленової піни слід використовувати з герметиком Hydrokit / Aqua, наповнювач є ідеальним рішенням разом з водостійкими типами ламінату. Щоб отримати 10-літню гарантію використання у вологому приміщенні, яка застосовується до таких типів, ви повинні використовувати герметик Hydrokit / Aqua та поліетиленову піну згідно з інструкціями з монтажу.

Відеоінструкції про кінцеву обробку

Ще відео:

Як використовувати профіль обробки Incizo 5 в 1?

Як укладати плінтуси на підлогу? (EN)

Як обробляти водостійку ламіновану підлогу? (EN)

Top