Якісні вінілові підлоги на багато років

Захист вашої підлоги — це те, що ми робимо найкраще у Quick-Step. Шляхом поєднання всіх зусиль, практичних рекомендацій та прагнень ми можемо запропонувати вам вишукані вінілові підлоги Livyn з гарантією не менше, ніж на 20 років. Ось як якість стає центральним аспектом кожної вінілової підлоги, яку ми виробляємо.

Міцність та надійність

Тривалий поверхневий шар та надзахисне поліуретанове покриття — це основні складові всіх наших вишуканих вінілових підлог Livyn. Це дві основні характеристики, які роблять наші вінілові підлоги ідеальними для кімнат і приміщень, які інтенсивно використовуються, таких як вітальні, кухні та коридори.

Водонепроникність на 100%

Вишукані вінілові підлоги Livyn виготовлено з матеріалів з високим вмістом синтетики. В результаті вони є водонепроникними на 100%. В свою чергу, це робить вінілові підлоги ідеальним варіантом для ванної кімнати або кухні.

Міцна замкова система

Вінілові підлоги Quick-Step легко укладаються за допомогою запатентованої всесвітньо відомої замкової системи Uniclic Multifit для Livyn. Ця система укладання не лише дозволить вам укласти підлогу Livyn за лічені хвилини, вона також є набагато міцнішою, ніж інші системи.

Так тихо... і так комфортно

Матеріали, що використовуються для виготовлення вінілових підлог, повністю оптимізовано для щоденного використання. Окрім зменшення звуку від кроків, підлога Livyn також є комфортною на дотик, що зробить ходіння якомога приємнішим.

Ретельно перевірено

Ми гарантуємо, що вінілові підлоги мають найвищу якість... Це не трапляється зненацька! У центрі досліджень Quick-Step ми проводимо розгорнуті технічні випробування, щоб підтвердити відповідність наших підлог найсуворішим вимогам до якості. Тільки у разі проходження випробувань за різних умов підлога може потрапити до вас додому.

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Top