Вінілові підлоги Quick-Step: безкомпромісна якість

Вишукані вінілові підлоги Quick-Step не лише красиві та комфортні. Вони є результатом десятиліть накопиченого досвіду й досліджень, завдяки яким ми маємо змогу створювати підлоги, що витримують випробування часом. Дізнайтеся, завдяки чому наша вінілова підлога здатна витримувати всі випробування активним життям — день за днем, протягом багатьох років.

Якість передусім

Стійка до плям вінілова підлога

Стійкість до плям світового рівня

Герметичний верхній шар вінілової підлоги Quick-Step захищений нашою революційною технологією Stain Guard. Це найефективніша технологія захисту від плям у своєму класі, яка оберігає вашу підлогу від плям і не залишає бруду й навіть потертостям жодного шансу.
Стійкі до подряпин вінілові підлоги

Надзвичайна стійкість до подряпин

Жорстка й вишукана вінілова плитка Quick-Step також виготовляється із застосуванням інноваційної технології Scratch Guard, яка захищає вашу нову підлогу від подряпин краще, ніж будь-який аналогічний продукт на ринку.
Водонепроникні вінілові підлоги

Захист від вологи на 100%

Технологія захисту від вологи в поєднанні із запатентованою замковою системою Uniclic не дають воді пошкодити вашу підлогу. Завдяки цьому вишукані вінілові підлоги не тільки легко мити, але й можна використовувати в будь-якій кімнаті дому: від вітальні до ванної та кухні.

Ми допоможемо вам створити ідеальну підлогу

Декори вінілових підлог

Знайдіть свою улюблену підлогу

Жваві кольори, витончені орнаменти, виразна текстура, продумані деталі… Ми пропонуємо вишукані жорсткі й гнучкі вінілові підлоги з різноманітним декором. Природа — наше головне джерело натхнення, що допомагає нам створювати підлоги на будь-який смак, для будь-якої кімнати або проекту.

Отримуйте натхнення, використовуючи Quick-Step FloorExplorer

Отримуйте натхнення

Обрати підлогу нелегко. Але FloorExplorer допоможе вам: виконайте лише три прості кроки, і ми покажемо вам різні підлоги, які пасуватимуть до вашого інтер’єру та відповідатимуть вашому характеру.