Як укласти вінілову підлогу

Вишукані вінілові підлоги Quick-Step Livyn не лише виглядають природними, їх також природно легко укладати. Залежно від конкретної ситуації можна вибрати плаваюче укладання (без клею чи інших матеріалів) чи приклеїти дошки. 

Незалежно від вашого рішення, вінілові підлоги Quick-Step сумісні із системами підігріву і можуть використовуватися для кінцевої оброки або ремонту будь-яких сходів

Плаваюче укладання

Плаваюче укладання

Ви обрали плаваюче укладання? Тоді спочатку слід вибрати підкладку. Це матиме значний вплив на остаточний вигляд, якість і комфорт вашої вінілової підлоги Quick-Step Livyn. Саме тому наші експерти рекомендують використовувати спеціальну підкладку Quick-Step Livyn.

Підкладку укладено? Прийшов час клацати. Запатентована система Uniclic Multifit для Livyn гарантує безпроблемне укладання вишуканих вінілових підлог Livyn. Завдяки надійній системі язичків та пазів дошки підлоги укладаються одним «клацанням», а вам не знадобиться і крапля клею чи будь-якого іншого матеріалу. Чи може цей процес бути простішим?

Клейове укладання

Клейове укладання

Якщо вам до вподоби більш практичні рішення, тоді вам буде зручно використовувати наш клейовий спосіб укладання. Це також просто: вам знадобиться лише клей для підлог Quick-Step Livyn, який розроблено у співробітництві з експертом з клеїв Soudal.

Uniclic Multifit

Чому ви полюбите замкову систему Uniclic Multifit

Завдяки запатентованій системі Uniclic Multifit для Livyn наші вінілові підлоги можна дуже швидко укласти за допомогою трьох різних способів укладання, у тому числі способом вертикального з’єднання.

  • ШВИДКО: укладання вінілових дощок ще ніколи не було настільки швидким.

  • ЛЕГКО: використовуйте спосіб, що найкраще підходить для вас, за якого ви уникатимете пошкодження дощок підлоги.

  • БЕЗ ШВІВ: попрощайтеся з відкритими швами і брудом, який міг застрягти в них.

  • НАДІЙНО: вдосконалена технологія вертикального з’єднання забезпечує додаткову міцність завдяки вертикальному і горизонтальному замиканню.

Плаваюче укладання: швидко, просто і надійно

КРОК 1. Заклацніть дошку вздовж шва на довгій стороні до встановленої дошки.

КРОК 2. Посуньте дошки одна до одної короткою стороною.

КРОК 3. Міцно притисніть великим пальцем руки, доки не почуєте «клацання».

Відеоінструкції з укладання

Переконайтеся самі, наскільки простим є укладання вінілових підлог Quick-Step.

Вінілові підлоги: плаваюче укладання

Вінілові підлоги: клейове укладання

Рекомендовані підкладки для вінілової підлоги

Укладання відповідної підкладки має значний вплив на остаточний вигляд, якість і комфорт вашої вінілової підлоги. Вибрані підкладки Livyn легко укладаються, створюють вирівнювальну основу для вашої підлоги та забезпечують чудову звукову ізоляцію.

QSVUDLBASIC15 Аксесуари для вінілу Підложка Livyn QSVUDLBASIC15
Підложка Livyn
QSVUDLBASIC15 Аксесуари для вінілу Підложка Livyn QSVUDLBASIC15
Підложка Livyn
Така підложка допомагає попередити утворення невеликих нерівностей, забезпечує ідеальну звукоізоляцію (19 дБ) та зменшує скрип при ходінні по підлозі. Використовуйте базову підложку Livyn для будь-якого стандартного монтажу.
15 m²

Інструменти для ідеального укладання

Виберіть для себе інструменти з широкого асортименту спеціальних інструментів Quick-Step для укладання та кінцевої обробки, щоб зробити своє життя набагато простішим.

QSGLUE290 Аксесуари для ламіната Клей One4all QSGLUE290
Клей One4all
QSGLUE290
QSGLUE290 Аксесуари для ламіната Клей One4all QSGLUE290
Клей One4all
QSGLUE290
Цей багатофункціональний клей One4All спеціально розроблений для будь-якого способу застосування з товарами Quick-Step. Він ідеально підходить для швидкої та міцної фіксації будь-яких плінтусів до стіни та для використання з профілем та підпрофілями Incizo Quick-Step.
290 ml
QSVGLUE6 Аксесуари для вінілу Клей Livyn QSVGLUE6
Клей Livyn
QSVGLUE6
QSVGLUE6 Аксесуари для вінілу Клей Livyn QSVGLUE6
Клей Livyn
QSVGLUE6
Клей Quick-Step Livyn Glue — це високоякісний акриловий клейкий засіб, що був спеціально розроблений для підлоги Livyn Quick-Step. Клейкий засіб не містить розчинників, фіброармований та підходить для з'єднання пористого каркасу підлоги.
6 kg
QSKITTRANSP Аксесуари для ламіната Hydrokit QSKITTRANSP
Hydrokit
QSKITTRANSP
QSKITTRANSP Аксесуари для ламіната Hydrokit QSKITTRANSP
Hydrokit
QSKITTRANSP
Герметик Hydrokit Quick‑Step — це прозорий силікон для непомітного та водостійкого фінішного покриття плінтусів, профілів… Ідеальне рішення для застосування з водостійким ламінатом Quick-Step. Щоб отримати 10-літню гарантію використання у вологому приміщенні, яка застосовується до таких типів, ви повинні використовувати герметик Hydrokit та поліетиленову піну згідно з інструкціями з монтажу.
310 ml
QSVA2 Аксесуари для вінілу Кельма для клею Livyn QSVA2
Кельма для клею Livyn
QSVA2
QSVA2 Аксесуари для вінілу Кельма для клею Livyn QSVA2
Кельма для клею Livyn
QSVA2
Ця високоякісна кельма для клею є незамінною для професійного укладання підлоги Livyn за допомогою клею.
Top