Вишукані вінілові підлоги з теплими природними декорами

Вишуканими вініловими підлогами Quick-Step не лише приємно ходити; вони також є задоволенням для очей. Це завдячує тому, що дизайнери Quick-Step тримають руку на пульсі останніх тенденцій архітектури, моди та дизайну інтер’єрів, щоб створити довічну класику. А завдяки революційним технологіям виробництва вінілові підлоги представляють безпрецедентний рівень реалістичності. Натуральне дерево чи камінь? Для кожного інтер’єру знайдеться свій вишуканий вініловий декор.

Модне сьогодні, класичне завтра

Дизайнери вінілових підлог Quick-Step шукають натхнення з різних джерел: від вражаючої архітектури та останніх тенденцій моди і дизайну інтер’єрів до популярних блогів, богемних міст та молодих художників. Це дозволяє їм помітити тенденції до їх становлення і розрізнити дурниці від вічного. Що маємо в результаті? Вишукані вінілові підлоги Quick-Step задають моду сьогодні і стають вічною класикою завтра.

Головне в деталях

Кожного дня дизайнери спільно працюють, щоб створити нові підлоги з новими і захоплюючими поєднаннями текстур і матеріалів, кольорів і декорів. Жодна деталь не залишається непоміченою під час процесу: від структури та розміру до кольору, балансу й фасок.

Унікальний та автентичний зовнішній вигляд

Вишукані вінілові підлоги Quick-Step пропонуються у широкій палітрі кольорів і декорів, кожен з яких має унікальний та автентичний зовнішній вигляд: від реалістичних деталей до вражаючих структур і варіацій кольору. Високоякісні технології друку, що використовуються для вишуканого вінілового покриття Quick-Step, надають вашій підлозі її унікальний та автентичний зовнішній вигляд А з асортиментом ідеальних відповідних аксесуарів ви забезпечите природній вигляд для своєї підлоги.

Реалістичні декори, що імітують дерево та камінь

Автентичний вигляд деревини або практична аура природного каменю? Незалежно від вашого вибору, наші колекції вінілових підлог розроблено з урахуванням максимальної реалістичності. Дошки з V-подібними пазами створюють ефект автентичності дощок; глибока структура поверхні підкреслює природність... А завдяки унікальній текстурі і матовій обробці всі колекції заново визначають реалістичність вінілових підлог.

Переглянути всі вінілові підлоги >

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Top