Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Дитина стрибає на ліжко у сучасній спальні з ламінованою підлогою Quick-Step.

ПРО QUICK-STEP

Дизайнери підлог із 1990 р.

Пристрасть до довічної краси

Безтурботне життя починається вдома з міцними підлогами. Це мотивація Quick-Step із 1990 р. Сьогодні ви маєте змогу вибирати з широкого асортименту довготривалих ламінованих та вінілових підлог із відповідними плінтусами й оздоблюючими профілями. Наші відмінні ознаки: красиві декори, водостійкі підлоги та просте укладання — все завдяки низці вражаючих інновацій.
Головна риса бренду Quick-Step?
Постійне прагнення до досконалості...

Традиція краси та екологічності

Наша історія починається в 1960 р. У західній частині Фландрії пара сімей об’єднали зусилля, щоб заснувати справу в лляній промисловості, та назвали свій проект «UNILIN». Проте у 70-х роках льон став дефіцитним матеріалом, що змусило UNILIN перевести свою увагу на деревину. Спочатку деревина використовувалась переважно для створення декоративних елементів, але під впливом одного голландського замовника, який перетворив наші панелі на підлогу, в 1990 р. ми потрапили до галузі виробництва підлог. 

Ідея була простою: ми хотіли створити дешевшу та простішу в догляді альтернативу традиційній дерев’яній підлозі, яка б виглядала так само чудово. Цього ми досягли у ламінаті. Незабаром новий бренд Quick-Step завоював серця як літніх людей, так і молоді. Завдяки унікальним декорам ми оживили спальні, кухні, ванні кімнати, вітальні тощо, залишаючись при цьому вірними нашому прагненню екологічності, тобто повторного використання перероблених матеріалів та створення довготривалих виробів. 
 

Додавання вінілу та аксесуарів до комплекту

Маючи за мету надання високоякісних підлог, які задовольняли би будь-який смак, на порозі нового сторіччя команда Quick-Step почала дослідження різних підлогових матеріалів. Тому на додаток до ламінату бренд Quick-Step розгорнув нову виробничу лінію: лінію виробництва вінілових підлог. Це на 100 % синтетичні підлоги, за якими легко доглядати та які поєднують у собі елегантність з оптимальними робочими характеристиками, зокрема, наше нове покоління Alpha Vinyl (2020 р.).

А оскільки досконалість знаходиться в деталях, ми доповнюємо нашу пропозицію стійкими до подряпин плінтусами та універсальними оздоблюючими профілями.
 

На крок попереду завдяки технічним інноваціям 

Щоб задовольнити потреби та побажання наших клієнтів, ми не лише пропонуємо широкий асортимент ламінованих та вінілових підлог, ми також гарантуємо їх якість із технічного погляду. Ця стратегія забезпечила нам на ринку провідну позицію та буде визначальною для наших зусиль у наступні роки. Прагнення до досконалості — це прагнення до постійного покращення.

Завдяки інноваційним системам укладання, таким як Uniclic, які дозволяють звичайним людям укладати підлогу самостійно, в 1997 р. ми здійснили справжній переворот у галузі.

Серед інших основних етапів можна відмітити наступні колекції: 

  • Perspective — перші ламіновані підлоги з V-подібним пазом між планками.
  • Impressive — ламіновані підлоги з неймовірною водостійкістю.
  • Capture — коли ламінат неможливо відрізнити від справжньої деревини.
 

Quick-Step — це бренд компанії UNILIN


Дізнайтеся про UNILIN

Ознайомтеся з виробничою ділянкою UNILIN