Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл

Як укладати ламінат

Самостійне укладання або укладання експертом:
порівняння

Знайшли свою ідеальну ламіновану підлогу? Завдяки нашій замковій системі Uniclic® ви можете виконати укладання миттєво, без зайвих зусиль. Беріться за роботу самостійно або ж дозвольте експерту потурбуватися про укладання замість вас. Вибір за вами.

САМОСТІЙНЕ УКЛАДАННЯ

 • Виконайте укладання підлоги самостійно завдяки нашій зручній замковій системі Uniclic®
 • Без клею, без плям, без бруду
 • У вашому розпорядженні прості інструкції з укладання

Покрокова інструкція

УКЛАДАННЯ ЕКСПЕРТОМ

 • Скористайтеся послугами експерта з укладання
 • Довершений результат гарантовано, від ламінованої підлоги до плінтусів

Знайти дилера

Як укласти ламіновану підлогу Quick-Step

ЕТАП 1: підготуйте основу

Перший етап залежить від типу основи, з якою ви працюєте, тож вам необхідно її оглянути. Ми конче радимо працювати на рівній, міцній та чистій основі. Не забудьте перевірити на відсутність частин, що вільно рухаються.

Наскільки великими можуть бути шви у вашій існуючій плитковій підлозі? Як можна усунути нерівності? Як бути із системою підігріву підлоги?

Ознайомтеся з інструкціями з укладання, щоб повністю підготуватися до початку роботи!

ЕТАП 2: виберіть підкладку

Вибір правильної підкладки є ключовим етапом укладання нової ламінованої підлоги без зайвих зусиль. Наші спеціально розроблені підкладки Quick-Step мають функції захисту від вологи, ізоляції, зменшення шуму та вирівнювання. Завдяки гладкій лицьовій стороні укладання панелей ламінату стає надзвичайно легким.


 

ОЗНАЙОМТЕСЯ З УСІМА ПІДКЛАДКАМИ QUICK-STEP

ЕТАП 3: зберіть інструменти

Не хочете по кілька разів ходити за інструментами та перериватися під час укладання? Переконайтеся, що у вас під рукою є основні інструменти, до того як почнете працювати.

Молоток та ножівка належать до числа таких інструментів, але є ще низка інших інструментів, які значно спростять вам завдання.

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ВСІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЛАМІНОВАНИХ ПІДЛОГ

ЕТАП 4: встановіть підкладку

Час розпочати роботу!

 • Розкладіть підкладку (див. етап 2) та максимально притисніть її до стіни.

 • Укладайте за один раз один ряд та слідкуйте за тим, чи ви просуваєтеся в запланованому напрямку укладання підлоги (див. етап 5).

 • Скористайтеся кромками з клейкими поверхнями для простоти укладання підкладки з вбудованим стійким до вологи бар’єром. Якщо скористатися кромками з клейкими поверхнями неможливо, використайте клейку стрічку для скріплення рядів, щоб гарантувати вологостійке укладання. 

ЕТАП 5: почніть укладати ламіновану підлогу

 1. Спочатку перевірте, скільки повних рядів планок вам знадобиться, розділивши ширину кімнати на ширину планок.

 2. Зробіть на стіні позначку в тому місці, де ви вкладете останню повну планку. Остання планка має бути шириною принаймні 5 см для забезпечення простоти укладання.

 3. Розпакуйте планки та перемішайте їх, щоб уникнути укладання однакових орнаментів та варіантів кольорів дуже близько.

 4. Для отримання найкращих результатів почніть укладати перший ряд планок ламінованого покриття у лінію з найдовшою стіною, але не щільно до неї (оскільки навряд чи стіни є ідеально рівними).

 5. Слідкуйте за тим, що ви чергуєте розташування таким чином, щоб кінцеві стики послідовних рядів не збігалися. Ми радимо дотримуватися між ними відстані не менше 30 см.

 6. Прикріпіть за допомогою замка першу планку другого ряду до першої планки першого ряду (див. відео) та продовжуйте так робити й далі.

 7. Ламінат Quick-Step не призначений для укладання клейовим методом.

ЕТАП 6: розпиляйте ламіновану підлогу

Нічого не поробиш, вам доведеться різати ламіновану підлогу, щоб вона ідеально підходила за розміром. Але не турбуйтеся! Ми покажемо вам, я це точно робити.

Одягніть рукавичками та користуйтеся олівцем, щоб помічати лінії розрізання. Обов’язково розпилюйте планки таким чином, щоб декор верхньої поверхні був спрямований вгору.

ЕТАП 7: виконайте кінцеву обробку ламінованої підлоги в одному стилі

Уклавши ламіновану підлогу, ви вже майже на фініші! Тепер настав час завершити картину, підібравши плінтуси й оздоблюючі профілі, та нанести інші незначні мазки. Зрештою, головне в деталях.

 

Ознайомтеся з усіма нашими плінтусами

Все ще маєте питання?

Потрібна допомога з кінцевою обробкою вашого проекту, щоб ви залишилися задоволені?
Зверніться до найближчого ділера, щоб отримати відповіді на всі питання.

Знайдіть найближчого дилера