Як укласти ламіновану підлогу Quick-Step

Вибрали свою улюблену підлогу з ламінату? Тоді немає сумнівів, що ви хочете встановити її якнайшвидше. У Quick-Step ми робимо все, щоб максимально спростити виконання цього бажання — ви можете скористатися послугами досвідченого установника Master Installer або зробити все власноруч. Що б ви не вибрали, надзручна замкова система забезпечить швидкість і безпроблемність процесу вкладання вашої нової підлоги з ламінату.

Як укласти ламіновану підлогу за кілька клацань

Quick-Step хоче зробити ваше життя якомога комфортнішим. Ось чому компанія розробила широко відомі запатентовані системи Uniclic та Uniclic Multifit для укладання ламінованої підлоги. Обидві системи є набагато швидшими і більш надійними, ніж рішення конкурентів, а також гарантують просте укладання навіть у найменших куточках приміщення або під дверима.

На додачу до того, всі ламіновані підлоги Quick-Step можна укладати на традиційні системи підігріву, тому ви зможете насолоджуватися максимальним комфортом своєї підлоги. Хочете перейти на наступний рівень й укласти ламінат Quick-Step на сходах? Це також можливо! А якщо ви шукаєте найкращий спосіб кінцевої обробки або догляду за своєю новою підлогою, у нас також є готові рішення для цього.

Завантажте інструкції з укладання:

Укладання

Три прості способи укладання


1. Обертання і клацання

Просто клацніть панелі одна в одну вздовж довгої і короткої сторони дошки.

2. Горизонтальне вставлення

На відміну від багатьох інших підлог, дошки Quick-Step можна також з’єднувати горизонтально. Це ідеальне рішення для укладання в незручних кутах в останньому ряду дощок або у місцях, де складно обертати дошки, наприклад під рамою дверей або нагрівачами.

3. Зсув і клацання

Заклацніть дошку на своє місце вздовж довгої сторони, потім посуньте на своє місце коротку сторону напроти попередньої дошки і притисніть донизу. Цей спосіб було спеціально розроблено для колекції Quick-Step Exquisa.

uniclic

Чому ви полюбите замкову систему Uniclic

Наші ламіновані підлоги мають безліч переваг для укладання. Це звучить занадто добре, щоб бути правдою? Поміркуйте ще раз!

  • ШВИДКО: укладання довгих дощок ще ніколи не було настільки швидким.

  • ЛЕГКО: використовуйте спосіб, що найкраще підходить для вас, за якого ви уникатимете пошкодження дощок підлоги. Тепер ви також зможете легко замінити дошки або перемістити підлогу. Завдяки системі Uniclic можна просто підняти дошки.

  • ПРАЦЮЄ ДВІ ЛІВШІ? ЦЕ НЕ ПРОБЛЕМА! Система Uniclic підходить як для лівшів, так і для правшів, не важливо, в якому куті кімнати ви починаєте укладати підлогу.

  • БЕЗ ШВІВ: попрощайтеся з відкритими швами і брудом, який міг застрягти в них.

  • ІДЕАЛЬНА ПОВЕРХНЯ: язички ідеально встають в пази, завдяки чому підлога не має перепаду висот. Це фактично означає відсутність зношування країв.

Рекомендовані підкладки для ламінованої підлоги

Під час укладання ламінованої підлоги вибір правильної підкладки є надзвичайно важливим для досягнення того остаточного вигляду, якості та комфорту, яких ви прагнете досягти. Ось чому спеціалісти Quick-Step вибрали колекцію високоякісних підкладок, які легко укладати. Окрім створення горизонтальної бази для нової підлоги, ці підкладки також забезпечують неперевершену звукову і термічну ізоляцію.

QSUDLSW7 Аксесуари для ламіната Silent Walk QSUDLSW7
Silent Walk
QSUDLSW7
Ідеальна підкладка для зменшення луни від ходіння по підлозі, а отже є гарним вибором для цокольного поверху. Також є найкращою відповідною підкладкою для системи підігріву та охолодження (2mm). Використовуйте цю підложку разом із стрічкою: NETAPE50.
7 m²
QSUDLDRUCO15 Аксесуари для ламіната Unisound QSUDLDRUCO15
Unisound
QSUDLDRUCO15
Ідеально підходить для місць із інтенсивним рухом, наприклад для вітальні (2mm)..
15 m²
QSUDLBP15 Аксесуари для ламіната Basic Plus 15 M2 QSUDLBP15
Basic Plus 15 M2
QSUDLBP15
Гарна та економна підложка для місць із менш інтенсивним рухом, наприклад для спальні або горища (2mm).
15 m²
QSUDLTL9 Аксесуари для ламіната Підкладка Thermolevel QSUDLTL9
Підкладка Thermolevel
QSUDLTL9
Бездоганний вибір для укладки на вже існуючу кахельну підлогу або на дуже нерівну підлогу. Також забезпечує додаткову ізоляцію (5mm).
9 m²
QSUDLTRS15 Аксесуари для ламіната Transitsound QSUDLTRS15
Transitsound
QSUDLTRS15
Ідеально підходить для зниження рівня шуму, який чують сусіди, а отже є ідеальним вибором для житлового приміщення (2mm).
15 m²

Зручні інструменти для безтурботного укладання

Шукаєте відповідні інструменти для укладання ламінованої підлоги відповідно до своїх потреб і бажань? У Quick-Step все готово для вас.

QSTOOL Аксесуари для ламіната Набір для монтажу ламінату та паркету QSTOOLA
Набір для монтажу ламінату та паркету
QSTOOLA
Набір для монтажу Quick-Step містить усі, що вам потрібно, для швидкого укладання підлоги без її пошкодження: колодка для обстукування, регульовані розпірки (щоб переконатись у правильному розмірі розширювального шва) та металевий лом.
Вміст: блок для підбивання, розпірки, металевий лом

Відеоінструкції з укладання

Ще відео:

Ламінат: відеоінструкція з укладання для колекції Arte

Ламінат: відеоінструкція з укладання для колекції Exquisa

Ламінат на сходах

Як розпочати роботу з ламінованою підлогою? (EN)

ЯК підготувати поверхню для ламінованої підлоги? (EN)

Все інструменти, що потрібні для укладання ламінату (EN)

Як укладати підложку? (EN)

Як розпилювати чи різати ламіновану підлогу? (EN)

Як укладати ламінат навколо труб радіатора? (EN)

Як укладати ламінат навколо круглих предметів? (EN)

Як укладати ламінат біля вигнутої стіни? (EN)

Як укладати ламінат в кімнаті зі стінками з нахилом? (EN)