Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Екологічно чисті вінілові підлоги Quick-Step

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ
ВІНІЛОВІ ПІДЛОГИ

Вінілові підлоги Quick-Step: мінімізація нашого впливу на довкілля

Продумано обробляючи сировину та використовуючи інноваційні методи генерації «зеленої» енергії, ми зводимо до мінімуму наш вплив на природу під час виробництва підлог. Ми навіть створили нашу власну екосистему замкненого циклу, щоб запобігти спалюванню або бездумному складуванню наших виробничих відходів. Дізнайтеся, як виробляються наші вінілові підлоги.

Відверто про наші ресурси


Із чого виготовлений вініл

Вінілова підлога Quick-Step складається приблизно на 40 % із крейди, природного матеріалу, якого є дуже багато в природі. На чверть вона складається з вторинного ПВХ, отриманого з наших власних виробничих відходів. Ще на чверть — із так званого «первинного» або нового ПВХ, який виготовляється з хлору (звичайної солі) та етилену (нафти).


Довготривалі вироби

Ми дуже добре усвідомлюємо, що нафта не є відновлюваним ресурсом. Це означає, що це речовина, яка не може відновлюватися природно по відношенню до тривалості людського життя. Саме тому ми приділяємо особливу увагу розробці вінілових підлог, які можна використовувати протягом дуже тривалого часу, до 25 років. Більше того, щодня наша команда з науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт шукає альтернативні рішення з використанням більш екологічних матеріалів.

Якщо ви шукаєте більш екологічні альтернативи для вінілових підлог, ламінат Quick-Step точно підійде для вас.

Із чого виготовлені вінілові підлоги Quick-Step

Не містять ортофталатів

Решта складових нашої вінілової підлоги, переважно присадки, не містять жодних шкідливих речовин. Пластифікатори, які ми використовуємо для надання нашим підлогам гнучкості, є такими ж, що використовуються в дитячих іграшках та упаковках для харчових продуктів, та, таким чином, на 100 % не містять ортофталатів та є цілковито безпечними для вас та ваших дітей.


Внутрішня система замкненого циклу

Ми переробляємо 99 % наших власних виробничих відходів під час нашого внутрішнього виробничого процесу. Це означає, що ми не спалюємо та не складуємо матеріали бездумно, а створюємо нашу власну екосистему замкненого циклу. Під час нашого виробничого процесу майже не створюються відходи, які у подальшому потрібно було б спалювати або утилізувати на полігоні.

Вінілові підлоги Quick-Step на 100 % не містять ортофталатів

Ми переробляємо 99 % наших власних
виробничих відходів під час нашого внутрішнього виробничого процесу.

Чисте повітря в приміщенні


Мінімальні викиди шкідливих речовин

Більша частина вашого життя проходить у приміщенні, тому якість повітря у вашому домі вкрай важлива. Багато чинників впливають на неї: вентиляція, свічки, засоби для догляду та навіть матеріали, які використовуються у вашому інтер’єрі, наприклад, у підлозі. Щоб запобігти шкідливим викидам летких органічних речовин (ЛОР), органічних сполук, що мають високий тиск пари за кімнатної температури, ми виготовляємо підлогові покриття для вас власноруч настільки, наскільки це можливо. Це означає, що ми точно знаємо, які матеріали використовуються.


Низькі викиди летких органічних речовин

Все, що нас оточує, наприклад, меблі або навіть стіни нашого будинку, мають викиди, які впливають на якість атмосфери в наших будинках. Таким чином, важливо приділяти увагу продуктам із низьким рівнем викидів. Саме тому викиди ЛОР від вашої вінілової підлоги є нижчими, ніж зазначено в стандартах ЄС, за що й були отримані етикетки A+ та M1, тобто за дуже низький рівень викидів.

Вінілові підлоги Quick-Step мають дуже низький рівень викидів

Екологічно безпечне виробництво


Сумлінні сусіди

На нашому заводі, де ми виробляємо гнучкі та клейові вінілові підлоги, ми використовуємо для нашої виробничої лінії деревний пил із власної установки з виробництва ламінату для створення тепла, отриманого екологічно чистим методом. Ця енергія, що виробляється нашими власними силами, задовольняє 70 % наших потреб у теплі, що допомагає уникнути 25000 тонн на рік викидів CO2.


Енергія вітру

Для забезпечення нашого заводу з виробництва підлог Alpha Vinyl «зеленою» енергією ми інвестували в три вітрогенератори, які виробляють 12600 МВт⋅год «зеленої» енергії на рік. Цей показник можна порівняти з показником щорічного споживання електроенергії 3490 домогосподарств в ЄС.


Більше відновлюваної енергії

Unilin, група, яка стоїть за брендом Quick-Step, також інвестувала в дві енергоустановки, які працюють на біомасі, для перетворення деревного пилу та відходів із деревини, які не підлягають вторинній переробці, в «зелену» енергію, тобто енергію, отриману екологічно чистим методом. Крім того, для забезпечення нашого виробництва енергією ми використовуємо енергію, яка отримується від вітряних та сонячних електростанцій. Результат наших зусиль? Приблизно половина виробництва нашої групи працює за рахунок відновлюваної енергії.

Компанія Unilin використовує «зелену» енергію, яка отримується від вітряних та сонячних електростанцій та від енергоустановок, які працюють на біомасі

Гарантія безпеки


Ми ставимо перед собою амбітні цілі, дотримуючись суворих критеріїв, коли мова йде про безпеку та здоров’я. З метою відповідності деяким найсуворішим еколого-санітарним стандартам ми отримали наступні етикетки:

 • етикетка щодо рівня викидів A+

  A+

  Акредитація щодо рівня викидів, що є визнанням дуже низького рівня викидів. A+ є найвищою акредитацією, що є визнанням найнижчого рівня викидів.
  Акредитація щодо рівня викидів, що є визнанням дуже низького рівня викидів. A+ є найвищою акредитацією, що є визнанням найнижчого рівня викидів.
 • етикетка щодо рівня викидів M1

  M1

  Доказ того, що наші підлоги не виділяють токсичних речовин та не мають запаху. M1 є найвищою акредитацією в Фінляндії, що є визнанням найнижчого рівня викидів.
  Доказ того, що наші підлоги не виділяють токсичних речовин та не мають запаху. M1 є найвищою акредитацією в Фінляндії, що є визнанням найнижчого рівня викидів.