Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Екологічні ламіновані та вінілові підлоги Quick-Step

ЕКОЛОГІЧНІ ПІДЛОГИ

Підлоги Quick-Step: постійні інновації у сфері екологічності

Якість та інновації є рушійними силами, які зробили нас ключовим гравцем у галузі підлогових покриттів. Ми не лише постійно покращуємо продукцію в тому, що стосується дизайну та робочих якостей, але й в тому, що стосується екологічності. Прочитайте все про наші зусилля, спрямовані на системи замкненого циклу, енергоефективність та контроль викидів.

Новаторство у сфері систем замкненого циклу


Екологічність — це наша головна риса

Unilin, група, яка стоїть за брендом Quick-Step, завжди відрізнялась новаторським підходом до економіки замкненого циклу. 1960 року ми почали використовувати для виробництва ДСП льоносолому, тобто біовідходи від лляної промисловості. З того часу відновлювана сировина стала центральним елементом нашої діяльності: від льоносоломи до вторинної деревини.


Друге життя деревини

Постійне залучення нової сировини вочевидь не є екологічним. Ось чому дерев’яна основа ламінованої підлоги Quick-Step містить виключно вторинну деревину. Це деревина, отримана з лісопилень, від процесів екологічно збалансованого лісокористування, догляду за узбіччям доріг тощо, яку у протилежному випадку просто спалили б чи утилізували.

Екологічність — це головна риса бренду Quick-Step

Екологічно збалансоване лісокористування

Екологічно збалансоване лісокористування полягає в рубці дерев з урахуванням захисту нашої планети та біорізноманіття, запобігаючи вирубанню дерев швидше, ніж саджаються нові дерева. Ми максимально використовуємо деревину від санітарних рубок, тобто деревину від дерев, які вирубаються в межах санітарно-оздоровчих заходів, наприклад, невеликі або зігнуті дерева, які можуть перешкоджати росту інших дерев, але ідеально підходять для виробництва підлог. Використовуючи деревину, отриману з лісів, де відбувається екологічно збалансоване лісокористування, ми впевнені, що наші джерела постачання деревини не сприяють зникненню лісів.

Підлоги Quick-Step виготовлені з деревини, отриманої з лісів, де відбувається екологічно збалансоване лісокористування

Відверто про вініл

Окрім крейди, матеріалу, якого є дуже багато в природі, та вторинного ПВХ, який ми самі виробляємо, приблизно на чверть вінілова підлога Quick-Step складається з «первинного» або нового ПВХ, який виготовляється з хлору (звичайної солі) та етилену (нафти). Ми дуже добре усвідомлюємо, що нафта не є відновлюваним ресурсом, саме тому ми приділяємо особливу увагу розробці вінілових підлог, які можна використовувати протягом дуже тривалого часу, до 25 років.  

Екологічно чисті вінілові підлоги Quick-Step
Ми концентруємо увагу на здатності наших підлог Quick-Step до вторинної переробки

Акцент на покращеннях

Починаючи з етапу проектування, ми ставимо правильні питання для оптимізації екологічності наших підлог. Які хімічні речовини ускладнюють вторинну переробку? Яка сировина може стати альтернативою? Як ми можемо подовжити життєвий цикл нашої продукції? Щодня наша команда з науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт шукає кращі відповіді на ці питання, щоб постійно покращувати здатність наших підлог до вторинної переробки.

Повага до нашої планети


Боротьба з глобальним потеплінням

Для зменшення наслідків глобального потепління Паризька угода має у меті амбітні цільові кліматичні показники для зменшення темпів глобального потепління за рахунок обмеження зростання температури максимум до 1,5 °C. Unilin, група, яка стоїть за брендом Quick-Step, вирішила вжити всіх заходів, щоб унести свій вклад у найамбітніший сценарій з обмеження зростання температури до 1,5 °C до 2050 р. Наші цілі перевіряються згідно з незалежною Ініціативою науково-обґрунтованих цільових показників, що підтримує передові практики для цією боротьби. Активні дії до 2030 р. є вкрай важливими, саме тому ми поставили дуже амбітні короткострокові цілі, які будуть супроводжуватися поступовим переходом до нульових викидів до 2050 р.

Енергоустановка компанії Unilin, яка працює на біомасі, перетворює відходи на «зелену» енергію

Половина виробництва нашої групи
працює за рахунок відновлюваної енергії.

Відновлювана енергія

Компанія Unilin інвестувала в дві енергоустановки, які працюють на біомасі, для перетворення деревного пилу та відходів із деревини, які не підлягають вторинній переробці, в «зелену» енергію, тобто енергію, отриману екологічно чистим методом. Ця енергія використовується для наших власних виробничих процесів, а її надлишок передається населенню. Крім того, ми використовуємо енергію, яка отримується від вітряних та сонячних електростанцій. У результаті наразі приблизно половина виробництва нашої групи працює за рахунок відновлюваної енергії.


Європейська програма енергоефективності

Компанія Unilin є учасником Європейської програми енергоефективності, й це стосується більшості наших заводів у Бельгії. Ця програма забезпечує ідентифікацію та реалізацію всіх заходів з енергозбереження, а також щоденний контроль споживання енергії. Максимальне енергозбереження та максимальне використання відновлюваної енергії є основними цілями.

Компанія Unilin використовує «зелену» енергію, яка отримується від вітряних та сонячних електростанцій

Чисте повітря в приміщенні


Підлоги з низьким рівнем викидів

Більша частина вашого життя проходить у приміщенні, тому якість повітря у вашому домі вкрай важлива. Багато чинників впливають на неї: вентиляція, свічки, засоби для догляду та навіть матеріали, які використовуються у вашому інтер’єрі, наприклад, у підлозі. Ми мінімізуємо викиди шкідливих речовин за рахунок виготовлення підлогового покриття для вас власноруч настільки, наскільки це можливо. Це означає, що ми точно знаємо, які матеріали воно містить.


Мінімальні викиди летких органічних речовин

Завдяки власному виробництву ми можемо мінімізувати викиди летких органічних речовин (ЛОР), які є органічними сполуками, що мають високий тиск пари за кімнатної температури. Одним із прикладів ЛОР є формальдегід, який, наприклад, також виділяється з деревини. Викиди формальдегіду від наших ламінованих підлог є несуттєвими та в 10 разів нижчими, ніж зазначено в стандартах ЄС. Що ж стосується вінілових підлог, то викиди формальдегіду взагалі не зафіксовані. Ця інформація вказана на наших етикетках A+ (ламінат, вініл) та M1 (ламінат, вініл).

Підлоги Quick-Step мають дуже низький рівень викидів

Наші етикетки та сертифікати

Компанія Unilin дотримується всіх чинних еколого-санітарних стандартів. Як ключовий гравець у галузі підлогових покриттів, ми дуже серйозно ставимося до своїх зобов’язань та дотримуємося стандартів й робимо навіть більше того, щоб підготуватися до задач майбутнього. Саме тому ми посунулися навіть далі, добровільно отримуючи різні сертифікати, які не є обов’язковими.

 • етикетка щодо рівня викидів A та A+

  A+

  Найвища акредитація щодо рівня викидів, що є визнанням дуже низького рівня викидів.
  Найвища акредитація щодо рівня викидів, що є визнанням дуже низького рівня викидів.
 • етикетка щодо рівня викидів M1

  M1

  Доказ того, що наші підлоги не виділяють токсичних речовин та не мають запаху.
  Доказ того, що наші підлоги не виділяють токсичних речовин та не мають запаху.
 • PEFC

  Всесвітньо визнане маркування, яке гарантує, що деревину було отримано з лісів, де відбувається екологічно збалансоване лісокористування.
  Всесвітньо визнане маркування, яке гарантує, що деревину було отримано з лісів, де відбувається екологічно збалансоване лісокористування.
 • екологічна етикетка EU Ecolabel

  EU Ecolabel

  Ця етикетка є показником бездоганної діяльності з урахуванням охорони довкілля, що надається продуктам та послугам, які відповідають високим екологічним стандартам протягом усього життєвого циклу.
  Ця етикетка є показником бездоганної діяльності з урахуванням охорони довкілля, що надається продуктам та послугам, які відповідають високим екологічним стандартам протягом усього життєвого циклу.
 • EPD

  Завдяки нашій екологічній декларації продукції ми виявляємо наше прагнення надавати точну, надійну та порівнянну інформацію щодо екологічних показників наших ламінованих виробів.
  Завдяки нашій екологічній декларації продукції ми виявляємо наше прагнення надавати точну, надійну та порівнянну інформацію щодо екологічних показників наших ламінованих виробів.
 • екологічна етикетка Nordic Swan

  Nordic Swan Ecolabel

  Високо шанована в країнах Скандинавії екологічна етикетка для продукції, яка відповідає високим вимогам екологічних стандартів протягом усього життєвого циклу.
  Високо шанована в країнах Скандинавії екологічна етикетка для продукції, яка відповідає високим вимогам екологічних стандартів протягом усього життєвого циклу.
Ламіновані та вінілові підлоги Quick-Step

Наші зусилля на рівні продукту

Ми вживаємо певних заходів з охорони довкілля щодо наших різних продуктів. Прочитайте все про те, як виготовляються наші ламіновані та вінілові підлоги.