Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Підлога Quick-Step Vinyl Flex

VINYL FLEX

Водонепроникні та звукоізоляційні вінілові підлоги

Vinyl Flex: Ідеально підходить для зайнятих домогосподарств

Водостійка підлога зі зменшенням шуму Vinyl Flex ідеально підходить для домогосподарств, де вирує життя. Ці практичні переваги не означають, що доведеться йти на компроміс щодо краси – нашу колекцію створено на грі кольорів та орнаментів на підлозі. Це дозволяє отримати насолоду від нескінчених комбінацій стилів!

Дізнайтеся про три характеристики, що відрізняють підлогу Vinyl Flex і закохають вас у неї.

Що робить підлогу Vinyl Flex унікальною?

Найкрасивіший вініл

Наші власні дизайнери підлог гарантують для кожного дизайну унікальність і природній вигляд завдяки характерній структурі поверхні. Створіть приголомшливий простір у всьому будинку, поєднуючи традиційні дошки з плитками з нашого різноманітного асортименту. І не хвилюйтеся, що діти гратимуть з іграшками або домашні тварини бігатимуть навколо – наш екстраматовий верхній шар захищає від подряпин і потертостей.

Красива підлога Quick-Step Vinyl Flex у вітальні
#Loading#

М’яка й безшумна підлога

Vinyl Flex надає вам максимальний комфорт. Відчуйте тепло під ногами у будь-який момент від пробудження до зняття взуття наприкінці дня. Ходити по нашій підлозі — справжнє задоволення у будь-який час. У домі, де вирує життя, багато чого відбувається, але наші безшумні підлоги перетворять ваш дім на притулок затишку та спокою.

М'яка і безшумна підлога Quick-Step Vinyl Flex у вітальні
#Loading#

Водостійкість

Підлога Vinyl Flex готова до всіх ваших пригод, що викликають розбризкування різних рідин — від водних баталій у ванній кімнаті до невдалих експериментів на кухні. Не потрібно турбуватися про те, як позбутися щоденного бруду. Нашу підлогу можна просто протерти вологою шваброю з використанням засобів для догляду нашого виробництва. Ваша підлога точно виглядатиме як нова на багато років уперед.

Водонепроникна підлога Quick-Step Vinyl Flex
#Loading#

Ознайомтеся з усіма підлогами Vinyl Flex