Go to content Go to search

АКЦІЯ

Знижка 10% на ламінат та вініл
Підлога Quick-Step Alpha Vinyl

Жорстка вінілова підлога

Що робить бренд Alpha Vinyl таким унікальним?

Чому варто вибрати жорстку вінілову підлогу?

Якщо ви шукаєте підлогу, яка забезпечує стиль та надзвичайну практичність, Alpha Vinyl — це пропозиція, від якої ви не зможете відмовитися. Її надзвичайно міцна основа та унікальний верхній шар захищають від плям, подряпин та ударів, а інноваційна замкова система гарантує найбільш водостійку вінілову підлогу всіх часів. Більше того, підлога Alpha Vinyl ідеально підходить для ремонту та може укладатися майже на будь-яку поверхню: рівну або нерівну.

Неперевершена краса

На сьогодні наша революційна технологія поверхні надає підлозі максимально природного вигляду. Надихаючись природою, наші бельгійські дизайнери підлоги шукають ідеальні оригінальні зразки деревини або каменю, які можна взяти за основу для створення наших моделей. Ваша підлога не тільки виглядатиме актуально, але її також буде важко відрізнити від оригіналу.

Дізнайтеся більше

Вражаюча тиша

Маючи кращу звукоізоляцію, ніж традиційні підлоги, Alpha Vinyl є ідеальним покриттям для дому, наповненого життям. Ця підлога має кілька шарів, тому вас оточуватиме тиша та спокій, на які ви заслуговуєте, далеко від суєти повсякденного життя.

Дізнайтеся більше

Інноваційні водонепроникні технології

Розлита вода на підлозі? Вам не потрібно турбуватися про підняті краї або набряклі дошки. Всі компоненти підлоги Alpha Vinyl є на 100% водонепроникними.

Крім того, наша водонепроникна технологія Hydroseal у поєднанні з системою Uniclic або Unizip повністю закриває шви між дошками та плиткою. Завдяки цьому поверхня підлоги є повністю водонепроникною, а також запобігає осіданню бруду та бактерій в основі підлоги.

Дізнайтеся більше

НОВИНКА! Alpha Vinyl з інтегрованою підложкою

Quick-Step представляє Alpha Vinyl з інтегрованою підложкою.

  • Більше не потрібно купувати підложку окремо.
  • Найкраще зниження шуму в сусідніх кімнатах
  • Відмінна стійкість до плям, подряпин і ударів.
  • Більш легке та швидке укладання.

Ознайомтеся з усіма підлогами Alpha Vinyl

Модний домашній офіс з екологічною вініловою підлогою

Екологічне рішення для вашого дому

Ми всі любимо природну красу. Єдиний спосіб продовжити насолоджуватися красою нашої планети — поводитися з нею з повагою. Саме тому наші підлоги не лише виглядають гарно, але й є зносостійкими та екологічними. Разом ми можемо зменшити свій вплив на навколишнє середовище, починаючи від виробництва вашої підлоги та закінчуючи її кінцевою утилізацією.