Ходити по вініловій підлозі Quick-Step — справжнє задоволення

Вишукані вінілові підлоги приємні на вигляд. Вони виглядають натурально, як справжня деревина або підлогова плитка. Але справа не лише у привабливому дизайні. Завдяки шумопоглинальним властивостям і м’якій на дотик поверхні підлоги, стиль легко поєднується з комфортом.

Завдяки чому наші вінілові підлоги такі комфортні?

М’які і тихі вінілові підлоги від Quick-Step

М’які й теплі

Ходити по нашим вініловим підлогам — справжнє задоволення: ваші ноги відчувають тепло, щойно ви прокинулися, і м’якість, коли ви зняли черевики, повернувшись увечері з роботи. А якщо у вас мерзнуть ноги, ви навіть можете встановити систему підігріву нашої вінілової підлоги, щоб грітися.

М’які і тихі вінілові підлоги від Quick-Step

Тихі

Стукіт підборів, тупіт кросівок, скрипіння стільців тощо. Усім нам знайомі надокучливі звуки. Вишукані вінілові підлоги приглушують звуки завдяки своїм шумопоглинальним шарам.

М’які і тихі вінілові підлоги від Quick-Step

Натуральні на вигляд і дотик

Ми пропонуємо широкий асортимент вишуканих вінілових підлог і плиток із різноманітним автентичним і натуральним на вигляд дизайном і елегантною екстраматованою обробкою та відповідною структурою й фаскою. Який би дизайн підлоги ви не обрали: «справжнє дерево» чи «камінь», ваша нова підлога стане прикрасою вашої оселі.

Vinyl Flex: підлоги для максимального комфорту

Хочете отримати теплу та м’яку підлогу? Vinyl Flex — це рішення для вас. Дошки Vinyl Flex легко укладати, а технології Stain Guard i Scratch Guard забезпечують максимальний захист для довготривалої насолоди.

Ознайомтеся з Vinyl Flex прямо зараз

М’які й теплі вінілові підлоги від Quick-Step