Вінілові підлоги: модні та завжди актуальні

Щоб розробляти нові декори, наша команда стежить за останніми тенденціями в сфері домашніх інтер’єрів, мистецтва, архітектури, моди тощо. У результаті декори находять своє втілення у вічній класиці вінілових підлог. Кожна підлога має свою власну історію та є унікальною на вигляд і дотик завдяки ретельно підібраним структурам, текстурам і обробці.

Натуральні вінілові підлоги

У контакті з природою

Природні форми й кольори стирають межі між внутрішнім і зовнішнім та приносять природу до вашої оселі. За рахунок реалістичної текстури наші декори під деревину та камінь виглядають неймовірно реалістично.

Класичні вишукані вінілові підлоги

Класична розкіш

Розкіш залишається назавжди, як і високоякісні матеріали. Мармур, наприклад, залишається популярним вибором для підлоги, кухонних стільниць і аксесуарів. Додайте розкоші, поєднавши мармур із підлогою зі світлого дубу преміум.

Вінілові підлоги з декором під бетон

Структура бетону

Високотекстуровані декори під камінь ніколи не втратять своєї актуальності. Завдяки Alpha Vinyl грубий та автентичний рельєф бетону залишається видимим, що надає цій сучасній підлозі міцного характеру, який доповнює майже будь-який стиль інтер’єру.

НОВИНКА
Alpha Vinyl: жорсткі підлоги з високими експлуатаційними характеристиками

Alpha Vinyl — це найміцніша підлога, по якій ви будь-коли ходили. У більшості випадків не потрібно спеціально готувати основу, тож це ідеальне рішення для ремонту. А інтелектуальна технологія захисту від вологи робить Alpha Vinyl найкращим варіантом підлоги для кожної кімнати.

Ознайомтеся з Alpha Vinyl прямо зараз

Міцні вінілові підлоги від Quick-Step