Вінілова підлога та вишукана вінілова плитка

Прикрасьте свою оселю натуральною на вигляд і теплою на дотик вініловою підлогою Quick-Step. На ваш вибір — широкий асортимент гнучких і жорстких вінілових підлог для різноманітних потреб і обставин. Обидва типи підлог мають захисний верхній шар, завдяки якому вони гарно виглядатимуть протягом багатьох років.

3 причини обрати вінілову підлогу від Quick-Step

Якісні вінілові підлоги

Краса, якою ви насолоджуватиметеся роками

Усі вінілові підлоги Quick-Step мають захисний верхній шар, який захищає їх від води, подряпин і плям. Завдяки цьому ваша підлога завжди виглядатиме ідеально, ніби ви щойно її установили.

Ходити по вініловій підлозі — справжнє задоволення

Ходити — справжнє задоволення

Ходити по вініловій підлозі Quick-Step — справжнє задоволення: вона має привабливий натуральний вигляд, м’яка й тепла на дотик, а завдяки її звукоізоляційним характеристикам нікому не докучатиме шум від підборів, важких черевиків, кросівок або лап домашніх улюбленців.

Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Ідеальні для ремонту

Робите ремонт? Вінілова підлога Quick-Step дуже тонка й легко укладається (завдяки нашій запатентованій замковій системі Uniclic Multifit).

Укладайте вінілову підлогу Quick-Step на стіни

Чи знали ви? Вінілові підлоги Glue+ від Quick-Step можна також укладати на стіни. Це означає, що ви можете оформити кімнату в одному стилі, використовуючи улюблений орнамент або дизайн, навіть у душовій кімнаті.

Усе необхідне для стильного оформлення

Знайшли свою ідеальну підлогу? Тоді настав час закотити рукава й розпочати ваш проект підлоги. Ці інструменти дають змогу гарантувати, що все йде за планом, — від укладання та кінцевої обробки до догляду.

Вінілова підлога, яку легко укладати

Швидке й просте укладання

Підлоги Quick-Step широко відомі своїм легким укладанням. Наші вінілові підлоги — не виняток. Який би тип вінілової підлоги ви не обрали: з клейовим або плаваючим укладанням, ви зможете укласти її надзвичайно швидко.

Ідеальна кінцева обробка вашої вінілової підлоги

Ідеальна кінцева обробка

Отримайте досконалий і однорідний результат, підібравши плінтуси та профілі до вашої нової підлоги з нашого широкого асортименту.

Вінілова підлога, за якою легко доглядати

Легкий догляд

Тепер надзвичайно легко підтримувати підлогу такою ж чистою та красивою, як у перший день її укладання. Виберіть потрібні аксесуари з нашого широкого асортименту, щоб підтримувати свою «п’яту стіну» чистою й незіпсованою.

Top