Укладання підлоги Quick-Step: просто, як «123»

Коли ви нарешті знайшли підлогу своєї мрії, ви захочете укласти її якомога швидше і з найменшими проблемами. Ось чому на всіх підлогах Quick-Step — дерев’яних, ламінованих і вишуканих вінілових — встановлено запатентовану замкову систему Uniclic або Uniclic Multifit для надзвичайно швидкого і безтурботного укладання. Зробіть це самі або найміть професіонала для зручності — вибір за вами!

Швидке і легке укладання за допомогою системи Uniclic (Multifit)

Надзвичайно просто

Система Uniclic дозволяє укласти підлогу Quick-Step будь-яким зручним для вас способом без пошкодження дощок. Ви навіть зможете перевстановити підлогу після цього.

Швидко, як блискавка

Систему було розроблено таким чином, щоб навіть довгі дошки було просто розмістити. Підлога вашої мрії стане вашою за лічені хвилини.

Дивовижно чисто

Із системами Uniclic та Uniclic Multifit вам не знадобиться клей для міцної підлоги. Жодних крапель, ніякого бруду.

Як укласти ламіновану підлогу?

Укладіть ламіновану підлогу за кілька простих клацань завдяки запатентованій системі Uniclic. Дізнайтеся все про різні способи.

Як укласти вишукану вінілову підлогу?

Залежно від обраної підлоги Quick-Step Livyn можна вибрати плаваючий або клейовий спосіб укладання. У будь-якому разі система Uniclic забезпечує найпростіше укладання вінілової підлоги, ніж будь-коли!

Як укласти дерев’яну підлогу?

Плаваючий чи клейовий? Завдяки системі Uniclic Multifit з язичками і пазами укладання дерев’яної підлоги буде надзвичайно простим.