Impressive Ultra: ламінат для гурманів

Рекомендація

Ресторан і магазин делікатесів De Terrine, що належить Катрін Вандезанде, має на меті задоволення смаків гурманів. Ось чому Катрін вирішила зробити витончений дизайн, коли магазин переїхав до міста Варегем (Бельгія). Яка її секретна зброя? Нова надійна ламінована підлога Quick-Step з колекції Impressive Ultra. Вона не лише доповнює сучасний інтер’єр, але також ідеально підходить для приміщень з інтенсивним рухом.

Стійка до зношування

«Я дійсно хотіла мати підлогу, яка буде не лише красиво виглядати, але також зможе витримати інтенсивне використання», — каже Катрін. «У минулому приміщенні дуже скоро на підлозі стали помітними сліди зношування. Однак цього разу я хотіла уникнути цього». Немає необхідності казати, що завдяки збільшеній товщині та додатковому захисту від зношування ламінат Impressive Ultra став ідеальним рішенням для De Terrine.

… і водонепроникна

Більше того, інноваційна технологія HydroSeal запобігає потраплянню води до тріщин нового ламінату від Quick-Step. Катрін відмічає: «Коли йде дощ, мокрі парасольки створюють калюжі. Тому водонепроникні характеристики підлоги звичайно були головною причиною того, що ми вирішили обрати підлогу Impressive Ultra. Тепер я також можу ретельно прибрати підлогу з водою так часто, як мені хочеться, а антистатична поверхня запобігає накопиченню пилу та бруду».

Клієнти часто говорять мені компліменти щодо автентичного, натурального вигляду моєї ламінованої підлоги Impressive Ultra, що імітує деревину.

Шістнадцять декорів для насолодження

Знати, які характеристики потрібні для вашої підлоги, — це одне. Але як ви вибираєте потрібний декор? Катрін шукала натхнення — і знайшла його — у виставковій залі Quick-Step в місті Вільсбеке, де вона також знайшла кілька ідей для інших аспектів інтер’єру, наприклад атмосферне освітлення. Для Катрін підлога мала ідеально підходити для сучасного і водночас комфортного та затишного інтер’єру. Маючи для вибору шістнадцять декорів ламінату Impressive Ultra, вона була приречена знайти ідеальну підлогу. «Декор «Дошка дуба класичного натурального» (IMU 1848) з автентичним виглядом під натуральну деревину ідеально підходить для інтер’єру», — додає Катрін. «Клієнти часто говорять компліменти про мою підлогу!»


Статті По Темі
05.02.2016
06.08.2015
08.06.2016
Top