Паркет як ідеальна сполучна ланка

Рекомендація

Коли Карлін Стуйкенс і Том Вандерстуккен придбали свій чарівний будинок у 2007 році, вони знали, що це був початок чудової історії. Весною 2013 року вони вирішили укласти чорну керамічну плитку на підлозі у коридорі та в сучасній кухні, а в інших кімнатах на першому поверсі їм припав до душі паркет з колекції Variano «Дуб королівський сірий, промащений». Що маємо в результаті? Прекрасне поєднання двох стилів з ідеальною гармонією.

Від будинку до дому

Том працює менеджером з продукції у компанії, що виготовляє і продає інгредієнти для випічки, а Карлін розробляє надихаючі комунікації в проектах нових забудов в містах. У них двоє дітей: 7-річний хлопчик і 5-річна дівчинка. Через шість років після придбання будинку пара почала ремонт чотирьох кімнат на першому поверсі: коридору, кухні/їдальні, телезали та кімнати для ігор.

Підлога Variano створила ідеальний баланс. Підлога забезпечує шарм вивітреної деревини і водночас створює дивовижний вигляд.

Затишне місце для родини

Деякі внутрішні стіни довелося прибрати. Стильна кухня тепер стала серцем будинку. Було замінено всі елементи систем опалювання, електроенергії та сантехніку. Коротше кажучи, будинок з виразним виглядом було перетворено на затишне, просторе, сповнене світла і — понад усе — комфортне місце для родини, яке вони з радістю називають «домом».

Підтримка балансу

Перше, що помічаєш у будинку — це контрасти: довга біла вбудована стінка шафи з чорними заглибленнями, поєднання дерев’яної та керамічної підлоги, сучасні меблі на кухні та вживані шафи у кімнаті для ігор, спокійні та гладкі лінії у поєднанні з оригінальними елементами, такими як старі двері зі скляними вікнами… Однак у дизайні немає протиріч.

Об’єднання класики і сучасності

Кімнати переходять одна в іншу, а паркет Variano Parquet сірого кольору є прекрасною сполучною ланкою між класикою і сучасністю. «Це старий будинок із власним стилем і шармом, і ми точно хотіли зберегти це», — каже Том. «Тим не менш, ми також хотіли надсучасну кухню. Підлога Variano створила ідеальний баланс. Ці підлоги пропонують шарм вивітреної твердої деревини і створюють вражаючий вигляд завдяки використанню дощок з кількома смугами. Що не менш важливо, коли десь з’являються подряпини, це не стає проблемою, оскільки на підлозі вже є чимало естетичних заглиблень і подряпин».

Статті По Темі
06.08.2015
Top