Деревина Quick-Step: вибір підлогового покриття Марка Кавендіша

Рекомендація

Такий всесвітньо відомий велосипедист як Марк Кавендіш обиратиме для себе лише найкраще. Його маєток у Тоскані, Італія, є яскравим прикладом цього. Що найбільше захоплює погляд? Підлогове покриття з твердої деревини Quick-Step Variano, що робить заміський будинок вражаюче яскравим і просторим.

Відмінний смак

Підлоги з колекції Quick-Step Variano з твердої деревини природно входять у сучасний дизайн інтер’єру жилих приміщень, особливістю яких є велика кількість скла і білих поверхонь. Крім того, відновлений старовинний вигляд і м’які краї, тріщини і кольори цих підлог відмінно підішли до неперевершеного смаку Марка.

«Я переглянув чимало прикладів підлогового покриття», — пояснює Марк. «Але мені припало до душі покриття з колекції Variano «Дуб білий пофарбований, промащений». Мені подобається, як ця підлога стала центром мого дому».

Мені надзвичайно подобається, як підлога з колекції Variano з використанням покриття «Дуб білий пофарбований, промащений» тепер стала центром мого дому.

Автентичний тривалий вигляд

Вражаюча підлога в будинку Марка ідеально передає автентичний вигляд деревини. Крім того, оскільки дошки оброблено високоякісною олійною фарбою Quick-Step, підлога витончено зістарюється і отримує із часом свій нетрадиційний характер. Ретельно вибрана деревина дуба також забезпечує оптимальну стабільність і довготривалість, а білі тони прекрасно доповнюють сучасний дизайн маєтку.

Любов до контрастів

«Цей будинок — це місце, де я можу насолоджуватися спілкуванням з родиною, а не постійно бути велосипедистом Кавендішем», — каже Марк. Але тут все одно є кімната для занять спортом. Для цього приміщення він обрав підлогове покриття з твердої деревини Quick-Step «Дуб шляхетний, натуральний, матовий». Органічний вигляд дуба та довгі елегантні дошки додають кімнаті відчуття простору. Водночас натуральні кольори прекрасно контрастують із блискучим металом і пластиком обладнання для тренувань.

Статті По Темі
05.02.2016
Top