Ламіновані підлоги Quick-Step: захоплюючі декори

Ламіновані підлоги Quick-Step вирізняються істинною якістю і простою використання, але в першу чергу в очі впадає їх неперевершений зовнішній вигляд. У чому секрет? У справжньому перфекціонізмі, коли справа доходить до декору, та в уважності до деталей. Саме ця концепція є тим, що наснажує дизайнерів Quick-Step створювати колекції підлог, які захоплюють і надихають вас рок за роком. Так ви можете втілити в життя інтер’єр своєї мрії.

Модне сьогодні, класичне завтра

Дизайнери Quick-Step шукають натхнення з різних джерел: від інноваційної архітектури та трендів світу моди чи дизайну інтер’єрів до останніх блогів, богемних міст і найвизначніших молодих художників. Вони ретельно стежать за появою нових матеріалів, а також останньою модною палітрою.

Ось як вони помічають тенденції до їх становлення і розмежовують дурниці від вічного, дивацтва від добре продуманих концепцій. В результаті підлоги Quick-Step не просто модні сьогодні, вони стануть класикою вже завтра.

Пристрасть до деталей

Крок за кроком дизайнери вигадують нові й унікальні підлоги з інноваційними захоплюючими поєднаннями структур і матеріалів, кольорів і декорів деревини. Що є центром цього процесу? Увага до деталей, що полягає у пошуку ідеальної структури дощок і відповідного розміру, а також ретельного підбору балансу кольорів і фасок.

Прихильність серії Impressive до натуральності

Неослабна прихильність Quick-Step до декорів помітна навіть у найменших деталей. Візьмемо для прикладу ламінати серій Impressive та Impressive Ultra: інноваційна технологія фасок гарантує, що колір і структура дощок буде ідеально поєднуватися з краями. В результаті отримаємо незрівнянний рівень реалізму.

Крім того, кожен декор має свою унікальну фаску, адаптовану до характеру дошки. Для отримання додаткової автентичності на швах наявні мікротріщинки.

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Top