Якісні дерев’яні підлоги на багато років

У Quick-Step ми хочемо, щоб ви могли якомога довше насолоджуватися своєю дерев’яною підлогою. Саме тому ми поєднуємо всі наші практичні знання та енергію для створення революційної якості. Безстрокова гарантія для побутового використання будь-якої дерев’яної підлоги Quick-Step є ознакою наших зобов’язань перед вам. Вам цікаво, як ми можемо запропонувати вам це? Ось як.

Важливий кожний шар

Дерев’яні підлоги Quick-Step складаються з різних шарів деревини, що ідеально узгоджуються один з іншим. Це допомагає зробити підлогу більш стійкою до змін температури і вологості, цих двох найзапекліших ворогів деревини. Крім того, Quick-Step обов’язково надзвичайно ретельно обирає сировину й уважно відстежує вміст вологи під час виробництва. Що маємо в результаті? Дерев’яну підлогу з оптимальною стабільністю і довготривалістю: це так гарантія! 

Першість на фініші

Пристрасть Quick-Step до деревини видно не лише в автентичній текстурі наших дерев’яних підлог, але також у найдрібніших деталях кінцевої обробки. 

  • Лаковані дерев’яні підлоги обробляються не одним, а сімома шарами лаку на основі води, що закріплюється ультрафіолетом. 
  • Промащені дерев’яні підлоги обробляються двома шарами першосортної олійної фарби, що забезпечує екстраматовий і — понад усе — автентичний вигляд, який пройде перевірку часом. Якщо ви підтримуватимете стан підлоги простим доглядом, це все, що потрібно!

Uniclic Multifit, надійна система

Укладання дерев’яної підлоги Quick-Step надзвичайно швидке і просте завдяки запатентованій і всесвітньо відомій замковій технології Uniclic Multifit. Крім того, система укладання також є набагато міцнішою і довготривалішою, ніж альтернативні системи на ринку.

Максимум задоволення, мінімум догляду

Нова технологія водонепроникного покриття Protect+* запобігає проникненню води всередину деревини та забрудненню стиків. Це забезпечує незмінність початкової ширини щілин між дошками. Завдяки унікальному поєднанню цих якостей та автентичному дизайну підлоги ви можете насолоджуватися красою та якістю підлоги багато років, не відчуваючи дискомфорту.

* Не стосується підлоги Variano

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Top