Чому ви полюбите дерев’яні підлоги Quick-Step

Багатошарова дерев’яна дошка

Що таке багатошаровий паркет?

Дерев’яні підлоги Quick-Step — це багатошаровий паркет, виготовлений з трьох шарів масиву деревини і вкритий захисною кінцевою обробкою. Уважний вибір сировини та суворий контроль за процесом виготовлення гарантують оптимальну стабільність і довготривалість.


  1. Залежно від паркетної підлоги, яку ви виберете, шар кінцевої обробки може складатися з:
    • Семи шарів лаку на основі води, що закріплюється ультрафіолетом, спрощує прибирання підлоги та забезпечує захист проти зношування, подряпин та плям.
    • Двох шарів якісної олійної фарби, яка забезпечує ефект витонченого старіння, а також екстраматовий і природний вигляд.

  2. Лицьовий шар: ретельно вибраний шар з масиву деревини. Доступний у широкому асортименті кольорів і структур, цей лицьовий шар можна шліфувати та виконувати повторну кінцеву обробку.

  3. Основний шар: основа містить ялину, гевею або ДВП і робить вашу підлогу стабільною і довготривалою.

  4. Фанерний підшар з ялини або сосни, який у поєднанні з іншими шарами запобігає здуттю або деформації підлоги.

Створено із пристрастю

Паркетні підлоги Quick-Step виготовлено із пристрастю до деревини. Ця пристрасть відбивається в автентичному характері, текстурі та високоякісній кінцевій обробці наших підлог. 

Швидке і просте укладання

Запатентована замкова система Uniclic Multifit робить укладення паркетної підлоги Quick-Step надзвичайно простим. Ви зможете укласти підлогу будь-де, швидко і просто.

Якість і надійність


У Quick-Step ми докладаємо в створення наших дерев’яних підлог чимало зусиль, практичних рекомендацій та прагнень, щоб ви насолоджувалися своєю підлогою якомога довше. В якості доказу цих прагнень ми пропонуємо вам безстрокову гарантію.

Підлоги, які серцем з природою

Wood is the only renewable source material for floorcoverings. Quick-Step ретельно перевіряє всіх постачальників, щоб пересвідчитися в екологічному походженні всієї деревини, яка буде використовуватися. Більше того, наші клеї, лаки і олійні фарби відповідають найсуворішим міжнародним екологічним стандартам.

Миттєве задоволення

З паркетом Quick-Step ви зможете насолоджуватися своєю новою підлогою одразу після укладання. Всі підлоги були попередньо оброблені на нашій фабриці 7 шарами лаку, що закріплюється ультрафіолетом, або 2 шарами якісної модифікованої олійної фарби, тому немає потреби у шліфуванні. Більше не буде проблем із пилом, а також не потрібно нічого лакувати або фарбувати.

Більше, ніж просто підлога

Quick-Step пропонує усі необхідні інструменти для укладання, кінцевої обробки та обслуговування підлоги, такі як плінтуси, профілі та продукти для прибирання.
Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |