Як укласти дерев’яну підлогу

Дерев’яну підлогу Quick-Step можна укласти двома різними способами: плаваючим або клейовим. Вибір за вами! Незалежно від вашого вибору, майте на увазі, що всі дерев’яні підлоги Quick-Step – за винятком підлог з ясена та бука – сумісні із системою підігріву. Хочете перейти на наступний рівень? Дерев’яні підлоги Quick-Step можна також використовувати для легкої кінцевої обробки або ремонту сходів будь-якого типу.
Укладання
Плаваюче укладання

Плаваюче укладання

Знайшли відповідну підкладку? Прийшов час клацати. На щастя, завдяки запатентованій системі Uniclic Multifit ваша підлога не потріскається: практична система язичків і пазів допоможе вам укласти дошки підлоги одним «клацанням» без клею.

Клейове укладання

Клейове укладання

Також можна обрати традиційний клейовий спосіб укладання. Просто використовуйте спеціальний паркетний клей Quick-Step Parquet Glue. Цей готовий до використання SMX-полімер було спеціально розроблено для приклеювання дерев’яних підлог Quick Step до більшості типів підповерхонь.

Uniclic Mulitifit - запатентована технологія

Чому ви полюбите замкову систему Uniclic Multifit

Завдяки запатентованій системі Uniclic Multifit паркетні підлоги Quick-Step можна дуже швидко укласти за допомогою трьох різних способів укладання, у тому числі вертикального з’єднання.

  • ШВИДКО: укладання довгих дощок ще ніколи не було настільки швидким і простим. Професійні установники кажуть, що дерев’яну підлогу Quick-Step можна укласти майже на 30% швидше, ніж за використання традиційних способів укладання.

  • ПРОСТО:просто заклацніть дошки разом за допомогою способу, що найкраще підходить для вас, і тоді ви не матимете можливості пошкодити дошки підлоги. Навіть якщо ви захочете перевстановити дошки, система Uniclic Multifit дозволяє легко підняти і замінити їх за необхідності.

  • БЕЗ ШВІВ: завдяки системі Uniclic Multifit наявність відкритих швів майже неможлива. Це допоможе зберегти підлогу чистою, оскільки бруд майже не матиме шансів потрапити між шви.

  • ІДЕАЛЬНИЙ РІВЕНЬ: дошки не мають країв для зсуву, оскільки язичок ідеально припасовується до паза. В результаті ви матимете підлогу без перепадів висоти, тому на краях не буде зношування.

Плаваюче укладання: три простих способи

1. Вертикальне з’єднання

Ідеальний спосіб швидкого укладання дощок підлоги у великих приміщеннях. Клацніть дошку по довгій стороні, посуньте дошки одна до одної короткою стороною і притисніть донизу.

2. Укладання під кутом

Спочатку клацніть дошки на короткій стороні і потім клацніть разом довгими сторонами. Це спрощує укладання першого ряду дощок.

3. Горизонтальне вставлення

На відміну від багатьох інших марок, дерев’яні підлоги Quick-Step також можна вставити горизонтально. Це буде зручно під час укладання останнього ряду дощок або в місцях, де буде складно або просто неможливо нахилити їх. Наприклад, під рамою дверей або радіаторами.

Підкладка

Не слід недооцінювати підкладку

Якщо ви обираєте плаваюче укладання, вам спершу потрібно вибрати відповідну підкладку. Це матиме значний вплив на остаточний вигляд, якість і комфорт вашої дерев’яної підлоги. Ось чому спеціалісти Quick-Step вибрали лінійку високоякісних підкладок. Їх не лише просто укладати, вони також створять горизонтальну основу для вашої підлоги, одночасно забезпечуючи відмінну звукову та термічну ізоляцію.

Відеоінструкції з укладання

Переконайтеся самі, наскільки простим є укладання дерев’яних підлог Quick-Step.

Дерев’яні підлоги: плаваюче укладання

Дерев’яні підлоги: клейове укладання

Дерев’яне покриття на сходах

Рекомендовані підкладки для дерев’яної підлоги

Вказані далі підкладки не лише просто укладати, вони також створять горизонтальну основу для вашої підлоги, одночасно забезпечуючи відмінну звукову та термічну ізоляцію.
Quick-Step Basic Plus
QSUDLBP15
Quick-Step Basic Plus
QSUDLBP15
Хороша та економна підложка для місць із менш інтенсивним рухом, наприклад для спальні або горища.
Товщина: 2 мм, 15 м²
Quick-Step Basic Plus
QSUDLBP60
Quick-Step Basic Plus
QSUDLBP60
Хороша та економна підложка для місць із менш інтенсивним рухом, наприклад для спальні або горища.
Товщина: 2 мм, 15 м²
Quick-Step Unisound
QSUDLDRUCO15
Quick-Step Unisound
QSUDLDRUCO15
Unisound — классическая подложка Quick-Step. Она обладает высококачественными и стабильными звукопоглощающими свойствами.
1 рулон = 15 m² - толщина = 2 mm
Quick-Step Silent Walk
QSUDLSW7
Quick-Step Silent Walk
QSUDLSW7
Ідеальне рішення для першого поверху. Підходить для підлог із системами підігріву та охолодження.
Товщина 2 мм, 7 м²
Quick-Step Thermolevel
QSUDLTL9
Quick-Step Thermolevel
QSUDLTL9
Бездоганний вибір для укладки на вже існуючу кахельну підлогу або на дуже нерівну підлогу. Також забезпечує додаткову ізоляцію.
Товщина: 5 мм, 15 м²
Quick-Step Transitsound
QSUDLTRS15
Quick-Step Transitsound
QSUDLTRS15
Ідеально підходить для багатоповерхових будинків.
ΔLw = 20dB, ΔLlin = 10dB
Товщина: 2 мм, 15 м²

Інтелектуальні інструменти для ідеального укладання

Чорт ховається в дрібницях — особливо під час укладання нової підлоги. Саме тому Quick-Step пропонує широкий асортимент високоякісних аксесуарів для досконалої кінцевої обробки вашої дерев’яної підлоги.

паркетный клей Quick-Step
QSWGL16
паркетный клей Quick-Step
QSWGL16
Паркетный клей Quick-Step Parquet Glue представляет собой полимерный клей SMX, специально разработанный для приклеивания деревянных полов Quick-Step к большинству типов поверхностей основы пола. Клей готов к применению.
16 kg, рассчитанных на 13 - 16 m²
Quick-Step НАБІР ДЛЯ УКЛАДКИ
QSTOOL
Quick-Step НАБІР ДЛЯ УКЛАДКИ
QSTOOL
Укладайте ламіновану підлогу легко та професійно за допомогою зручного набору для укладки Quick-Step.
Комплект: колодка для обстукування, металевий лом, регульовані розпірки Quick-Step.
Quick-Step НОЖІВКА
QSTOOLSAW
Quick-Step НОЖІВКА
QSTOOLSAW
Зручна ножівка Quick-Step допоможе підпиляти дверні рами, щоб ідеально підігнати під них підлогу.
Quick-Step СТРІЧКА ДЛЯ ФІКСАЦІЇ
QSTRACKPV240
Quick-Step СТРІЧКА ДЛЯ ФІКСАЦІЇ
QSTRACKPV240
Встановлюйте плінтуси без проблем за допомогою цієї спеціальної стрічки для фіксації. Просто прикріпіть її до стіни за
допомогою гвинтів або клею Quick-Step One4All, а потім заклацніть на неї плінтуси. Згодом їх легко можна зняти, зокрема, якщо Вам потрібен доступ до кабелів.
240 cm x 0,8 cm 2,7 cm
Quick-Step Клей One4All
QSGLUE290
Quick-Step Клей One4All
QSGLUE290
Профілі та плінтуси можна швидко та легко змонтувати за допомогою клею One4All Quick-Step.
290 мл
Шпатель для клея Quick-Step Glue Trowel
QSWB11
Шпатель для клея Quick-Step Glue Trowel
QSWB11
Этот высококачественный и удобный шпатель является незаменимым инструментом для профессиональной укладки паркетных полов Quick-Step Parquet на клей.