Підтримання вашої дерев’яної підлоги в ідеальному стані

Дерев’яні підлоги Quick-Step не лише автентичні і стильні, за ними також легко доглядати завдяки попередньому кінцевому захисному шару. Просто дотримуйтеся порад наших експертів, і ви не матимете проблем ще багато років!

Набір для догляду

Золоті правила прибирання дерев’яної підлоги

Щоденно тримати дерев’яну підлогу Quick-Step чистою дуже легко за допомогою сухої мікроволокнистої ганчірки Quick-Step. Інколи можна також дещо змочити ганчірку, щоб позбутися стійких плям.

Завантажте інструкції з догляду >

Тримайте дерев’яну підлогу у гарному стані протягом багатьох років

Дерев’яні підлоги Quick-Step розроблено таким чином, щоб вони могли витримати випробування часом. Але завжди добре допомогти вашій дерев’яній підлозі залишатися у формі, доклавши трохи додаткових зусиль. Ось кілька порад!


Регулярне прибирання

Дерев’яні підлоги Quick-Step мають складну структуру, що робить їх надзвичайно довготривалими. Але навіть у такому випадку непогано буде пройтися по деревині… бажано мікроволокнистою ганчіркою або пилососом.

Застосуйте трохи олійної фарби

Регулярна обробка олійною фарбою не дасть вашій підлозі виглядати сухою і похмурою, а також підкреслить її натуральну красу. Додаткова порада: коли вам буде здаватися, що прийшов час змін, просто відшліфуйте свою підлогу з твердої деревини і вкрийте її новим шаром лаку або олійної фарби, щоб відновити те саме відчуття абсолютної нової підлоги. Завантажте цю таблицю, щоб дізнатися, яка саме олійна фарба для догляду підходить до кольору вашої підлоги.

Перевірка вологості

Відповідна вологість відіграє важливу роль у життєвому циклі вашої підлоги. Тепле вологе повітря може призвести до розширення дерев’яних дощок, а холодне сухе повітря може призвести до їх всихання. Ідеальний рівень вологості складає від 40% до 60%. Регулярно перевіряйте регулятор вологості у приміщенні і за необхідності встановлюйте зволожувач повітря, очищувач повітря або осушувач повітря. Або навіть краще: поставте в кімнаті кілька рослин, які будуть вивільнювати кисень, зволожувати й очищувати повітря. Це добре для вашої підлоги і вашого здоров’я!

Набір для ремонту Quick-Step

Простий ремонт незначних пошкоджень

Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного з семи воскових олівців, підібраних для застосування до всіх кольорів Quick-Step. До набору для ремонту входять шпатель, щітка для чищення та сім воскових олівців для застосування до всіх кольорів підлоги. Перегляньте таблицю кольорів, щоб дізнатися, які саме кольори потрібно змішати для отримання необхідного кольору.

Завантажити таблицю кольорів >

Відеоінструкції щодо догляду

Перегляньте відео і дізнайтеся, як можна полагодити незначні пошкодження підлоги.

Як використовувати набір для ремонту?

Як прибирати дерев’яну підлогу Quick-Step? (щоденне прибирання)

Як зберегти красу дерев’яної підлоги протягом багатьох років?

Аксесуари для простого прибирання та ремонту

Від практичних наборів для прибирання до олійних фарб для догляду для регулярного використання: ви знайдете все необхідне прямо тут.

Чистящее средство Quick-Step Cleaning Product
QSCLEANING2000
Чистящее средство Quick-Step Cleaning Product
QSCLEANING2000
Специально разработанное чистящее средство для простой и эффективной чистки полов Quick-Step (объем 2 л).
2 л
Quick-Step ЗАСІБ ДЛЯ ДОГЛЯДУ 750 МЛ
QSCLEANING750
Quick-Step ЗАСІБ ДЛЯ ДОГЛЯДУ 750 МЛ
QSCLEANING750
Специально разработанное чистящее средство для простой и эффективной чистки полов Quick-Step (объем 750 мл).
750 мл
Quick-Step КОМПЛЕКТ ДЛЯ ДОГЛЯДУ
QSCLEANINGKIT
Quick-Step КОМПЛЕКТ ДЛЯ ДОГЛЯДУ
QSCLEANINGKIT
Засоби для догляду спеціально розроблені для підлог Quick-Step. Вони ретельно очищають поверхню підлоги та підтримують її оригінальний вигляд. Засоби для догляду не залишають за собою слідів.
Комплект: швабра, мікроволокниста ганчірка, яку можна прати, засіб для догляду Quick-Step 750 мл
Quick-Step ГАНЧІРКА ДЛЯ ШВАБРИ
QSCLEANINGMOP
Quick-Step ГАНЧІРКА ДЛЯ ШВАБРИ
QSCLEANINGMOP
Микроволокнистая ткань многоразового использования входит в комплект Quick-Step Cleaning Kit. Комплект предназначен как для сухой, так и для легкой влажной уборки.
Quick-Step НАБІР ДЛЯ РЕМОНТУ
QSREPAIR
Quick-Step НАБІР ДЛЯ РЕМОНТУ
QSREPAIR
Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту.
Комплект: шпатель, щітка для чищення, 7 воскових олівців, засіб для полірування