Справжня пристрасть до дизайну

Якщо ви хочете теплий і автентичний домашній інтер’єр, природній шарм справжнього деревини точно підійде для вас. На основі останніх тенденцій моди, архітектури та дизайну інтер’єрів Quick-Step створює відповідні дерев’яні підлоги для будь-якого стилю. Яким принципом ми керуємося? Справжня пристрасть до дизайну

Створення вічного стилю завтрашнього дня

Кожен тип деревини, ефект поверхні і декор з колекції дерев’яних підлог Quick-Step створюється на основі натхнення з різних джерел: інноваційної архітектури, дизайну інтер’єрів та тенденцій моди, останніх блогів, богемних міст та молодих художників. Це дозволяє команді дизайнерів помічати тенденції до їх становлення і розрізняти дивацтва від вічного. В результаті підлога з твердої деревини Quick-Step такою ж модною завтра, якою вона є сьогодні.

Пристрасть до деталей

Від створення ідеальної структури та відповідного розміру дощок до ретельного балансу кольорів і фасок: дерев’яні підлоги Quick-Step представляють окрему лігу через надзвичайну увагу до деталей. Команда дизайнерів старанно розроблює для вас підлоги вашої мрії, перевіряючи кожен етап процесу.

Variano: підлоги з увагою до винятковості

Завдяки багатошаровим дошкам з дуба підлоги Quick-Step Variano відзначаються по-справжньому унікальним виглядом, що нагадує відновлену старовинну дерев’яну підлогу. Секрет лежить у деталях: усі зістарені краї, суки з тріщинами, текстури розпилу та варіації кольорів тільки додають підлогам автентичного характеру.

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |