Вінілові підлоги Quick-Step: створені для ремонту

Створюєте оселю своєї мрії, роблячи ремонт у домі з інтер’єром, який не відповідає вашим смакам? Або просто настав час оновити підлогу? Вишукана вінілова підлога — це саме те, що вам потрібно. Можете перекинути цілу миску томатного супу на цю підлогу — на ній не залишиться ані подряпини, ані плями. І її міцний захисний верхній шар зберігатиме натуральний вигляд ще багато десятиліть.

Чому вишуканий вініл ідеально підходить для ремонту

Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Для будь-якого типу основи

Не хвилюйтеся. Якою б не була основа — вирівняною або (дуже) нерівною, у нас знайдеться вінілова підлога, яка задовольнить ваші потреби.
Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Надзвичайно тонка

Візьміть у руки одну з наших вінілових дощок, і ви одразу зрозумієте, чому їх так легко укладати: вони просто надзвичайно тонкі!
Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Легке укладання

Який би тип укладання ви не обрали: клейове або замкове, ваша нова підлога Livyn миттю прикрасить ваш дім.

Ми допоможемо вам створити ідеальну підлогу

Декори вінілових підлог

Знайдіть свою улюблену підлогу

Жваві кольори, витончені орнаменти, виразна текстура, продумані деталі… Ми пропонуємо вишукані жорсткі й гнучкі вінілові підлоги з різноманітним декором. Природа — наше головне джерело натхнення, що допомагає нам створювати підлоги на будь-який смак, для будь-якої кімнати або проекту.

Отримуйте натхнення, використовуючи Quick-Step FloorExplorer

Отримуйте натхнення

Обрати підлогу нелегко. Але FloorExplorer допоможе вам: виконайте лише три прості кроки, і ми покажемо вам різні підлоги, які пасуватимуть до вашого інтер’єру та відповідатимуть вашому характеру.

Top