Чому ви полюбите вінілові підлоги Quick-Step

Дошки Livyn

Що таке вінілова підлога?

Вишукані вінілові підлоги Livyn складаються з п’яти різних шарів. Це не лише забезпечує водонепроникність підлоги із шумопоглинальними властивостями, але також створює дуже теплу і м’яку поверхню для ходіння. Тим не менш, вінілові підлоги залишаються надзвичайно тонкими, що ідеально підходить для ремонту.

  1. Високопродуктивний верхній шар. Цей захисний шар з технологіями Scratch and Stain Guard захищає вашу підлогу від бруду, плям і подряпин, а також спрощує прибирання й догляд за підлогою. Екстраматова глянцева кінцева обробка забезпечує природний вигляд.

  2. Вініловий шар із високоякісним надрукованим декором. Високоякісна технологія друку, що використовується для цього шару, надає вашій вініловій підлозі унікальний та автентичний зовнішній вигляд.

  3. Міцна і стійка до ударів вінілова основа. Водонепроникна та шумопоглинальна вінілова основа забезпечує комфорт та тривалість використання.

  4. Додатковий стабілізуючий шар. Цей шар містить суперщільне скловолокно, що забезпечує додаткову просторову стабільність вінілової підлоги. 

  5. Високоефективний ударостійкий вініловий підшар. Цей вологостійкий шар забезпечує ідеальну збалансованість поверхні підлоги, що запобігає здуттю або деформації підлоги.

Натуральний зовнішній вигляд

Вишукані вінілові підлоги Livyn стануть насолодою для ваших очей і ніжок. Ваша підлога матиме не лише натуральний вигляд завдяки прекрасним декорам і ідеальним аксесуарам. М’яка й комфортна поверхня також робить підлогу задоволенням для ходіння навіть босоніж.

Швидке і просте укладання

Система Uniclic Multifit для Livyn зробить укладання вінілової підлоги швидшим і простішим, ніж будь-коли раніше.

Якість і надійність

Вінілові підлоги легко знесуть усі важкі аспекти щоденного життя. Повністю герметичний верхній шар з технологіями Stain Guard та Scratch Guard захистять вашу вінілову підлогу від подряпин, плям та бруду.

Реалістичні декори

Вишукані вінілові підлоги Livyn пропонуються у різних кольорах та декорах, кожен з яких має унікальний та автентичний вигляд. Від реалістичних деталей до захоплюючих структур і варіацій кольору: ви готові вибрати свою улюблену підлогу?

Зручність для ремонту

Вишукані вінілові підлоги Livyn є надзвичайно тонкими, що робить їх ідеальним матеріалом для ремонту. Ви можете просто укласти підлогу на існуючу горизонтальну підлогу.

Більше, ніж просто підлога

Quick-Step пропонує усі необхідні інструменти та аксесуари для укладання, кінцевої обробки та догляду за вініловими підлогами за лічені хвилини.
Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Top