Підтримання вишуканої вінілової підлоги Livyn в ідеальному стані

Безтурботна насолода: це те, що є першочерговою метою наших вишуканих вінілових підлог Quick-Step Livyn. Герметичний верхній шар з технологією Stain Guard допомагає уникнути бруду і плям. А завдяки водонепроникній поверхні таку підлога можна прибрати просто вологою ганчіркою, зберігаючи дошки цілісними та неушкодженими.

Золоті правила прибирання вінілу

Ці поради допоможуть вам зберегти свою вінілову підлогу в ідеальному стані протягом багатьох років. 

  • Частота — це основний фактор, що допомагає визначити, скільки води буде забагато. Якщо ваша підлога постійно піддається дії великої кількості води — наприклад, у відкритому душі — шви та краї не зможуть винести цього, що може пошкодити підлогу та підкладку. 

  • Під час прибирання переконайтеся, що ганчірка не надто волога, щоб уникнути потрапляння вологи до вінілового покриття підлоги. 

Коротше кажучи, не використовуйте вінілову підлогу як басейн, і тоді ви знайдете для себе нового ідеального товариша для кухні та/або ванної кімнати.

Завантажте інструкції з догляду >

Набір для ремонту

Простий ремонт незначних пошкоджень

Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного з семи воскових олівців, підібраних для застосування до всіх кольорів підлоги. До набору для ремонту входять шпатель, щітка для чищення та сім воскових олівців для застосування до всіх кольорів підлоги. Перегляньте таблицю кольорів, щоб дізнатися, які саме кольори потрібно змішати для отримання необхідного кольору.

Завантажити таблицю кольорів >

Аксесуари для простого прибирання та ремонту

Збереження вінілової підлоги в ідеальному стані не буде проблемою за допомогою цих високоякісних аксесуарів.

QSREPAIR Аксесуари для ламіната Набір для ремонту QSREPAIR
Набір для ремонту
QSREPAIR
QSREPAIR Аксесуари для ламіната Набір для ремонту QSREPAIR
Набір для ремонту
QSREPAIR
Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного з семи воскових олівців, підібраних для застосування до всіх кольорів Quick-Step. Комплект: плавильний ніж, щітка для чищення, 7 воскових олівців, засіб для полірування.
QSVCLEANING750 Аксесуари для вінілу Засіб для догляду Livyn QSVCLEANING750
Засіб для догляду Livyn
QSVCLEANING750
QSVCLEANING750 Аксесуари для вінілу Засіб для догляду Livyn QSVCLEANING750
Засіб для догляду Livyn
QSVCLEANING750
Спеціально розроблений для Livyn засіб для чищення Quick-Step Livyn Clean підходить для щоденного догляду за Вашою підлогою. Він захищає спеціальний верхній шар, який допомагає зберігати первинну красу і природний вигляд Вашої підлоги.
750 ml
Top