Як прибирати вінілову підлогу

Безтурботна насолода — це першочергова мета наших вишуканих вінілових підлог Quick-Step Livyn. Герметичний верхній шар з технологією Stain Guard допомагає уникнути бруду і плям. А завдяки водонепроникному шару на поверхні таку підлогу можна прибрати просто вологою ганчіркою, зберігаючи дошки цілісними та неушкодженими.

Три золоті правила прибирання вінілової підлоги

Комплект для прибирання Quick-Step

Використовуйте комплект для прибирання Quick-Step

Підтримуйте оригінальний вигляд своєї підлоги та ретельно очищайте її поверхню за допомогою наших спеціальних продуктів. Перевіряйте, чи десь на підлозі не залишилось невитертого продукту.
Комплект для прибирання Quick-Step

Не здійснюйте прибирання парою

З нашими жорсткими та гнучкими вініловими підлогами можна використовувати майже будь-яке очищувальне обладнання, крім приладів для прибирання парою. Для отримання найкращих результатів радимо використовувати швабру-моп і наш спеціальний комплект для прибирання Quick-Step.
Набір для ремонту Quick-Step

Простий ремонт пошкоджень

Усі незначні пошкодження підлоги можна легко усунути за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного із семи воскових олівців. Перегляньте таблицю кольорів, щоб дізнатися, які саме кольори потрібно змішати для отримання необхідного кольору.

Аксесуари для простого прибирання та ремонту

Зберігати вінілову підлогу в ідеальному стані буде простіше простого за допомогою цих високоякісних аксесуарів.

QSREPAIR Аксесуари для ламіната Набір для ремонту QSREPAIR
Набір для ремонту
QSREPAIR
QSREPAIR Аксесуари для ламіната Набір для ремонту QSREPAIR
Набір для ремонту
QSREPAIR
Незначні пошкодження можна легко відремонтувати в оригінальному кольорі за допомогою набору для ремонту Quick-Step. Просто відтворіть колір пошкоджених дощок за допомогою одного з семи воскових олівців, підібраних для застосування до всіх кольорів Quick-Step. Комплект: плавильний ніж, щітка для чищення, 7 воскових олівців, засіб для полірування.

Відеоінструкції щодо догляду

Ще відео:

Як прибирати вінілову підлогу

Як замінити пошкоджену вінілову планку

Як закрити проміжки між вініловими дошками

Як виправити деформовану вінілову підлогу

Як усунути потертості з вінілової підлоги

Як усунути плями з вінілової підлоги

Top