Дерев’яні дошки

Автентичні підлоги з дерева від Quick-Step

Хочете отримати теплий та автентичний інтер’єр? Ніщо не може бути кращим за природній шарм справжньої деревини. Дерев’яні підлоги від Quick-Step підходять для будь-якого стилю і завжди будуть задоволенням для вас.

Чому ви полюбите підлоги з дерева >

Наші декори для дерев’яних підлог

Паркетні підлоги Quick-Step пропонуються у різних формах і кольорах. Відкрийте для себе велику кількість типів деревини і прекрасних ефектів поверхні – від шліфованих дощок до розпилів.
Castello
Castello
Паркет
Castello
Castello
Маленькі дошки з різних порід дерева
Compact
Compact
Паркет
Compact
Compact
Елегантні дошки з товщиною, що дозволяє проводити ремонт
Imperio
Imperio
Паркет
Imperio
Imperio
Довгі і широкі дошки з автентичним виглядом
Massimo
Massimo
Паркет
Massimo
Massimo
Надзвичайно довгі і надзвичайно широкі дошки з автентичним виглядом
Palazzo
Palazzo
Паркет
Palazzo
Palazzo
Елегантні дубові дошки
Variano
Variano
Паркет
Variano
Variano
Унікальні дошки зі старовинним виглядом й орнаментом
Villa
Villa
Паркет
Villa
Villa
Довгі дошки з багатосмужними дизайнами

Чому слід вибрати дерев’яну підлогу Quick-Step?

Створено із пристрастю

Паркетні підлоги Quick-Step пропонуються у різних формах і кольорах. Секрет чисельного вибору типів деревини та прекрасних ефектів поверхні — від шліфованих дощок до розпилів — полягає у справжній пристрасті до дизайну.

Легке укладання

Завдяки системі Uniclic Multifit ви зможете укласти підлогу з твердої деревини за мінімальний проміжок часу! Вам не доведеться виконувати жодних робіт після укладання, тому ви зможете одразу насолоджуватися новою паркетною підлогою.

Якість, необхідна для життя

Підлоги з твердої деревини від Quick-Step повністю захищено від зношування завдяки семи захисним шарам лаку, що закріплюється ультрафіолетом, або двом шарам модифікованої олійної фарби. Врешті-решт, якість — це друге ім’я Quick-Step! Тому не дивуйтеся, якщо отримаєте безстрокову гарантію.

Пролили напій? Не турбуйтеся!

Паркетна підлога Quick-Step вироблена на основі унікальної технології водонепроникного покриття Protect+. Ця технологія запобігає проникненню води всередину деревини в разі пролиття води на поверхню та під час миття підлоги, що забезпечує чудовий вигляд підлоги та стиків упродовж багатьох років...

Мені надзвичайно подобається, як підлога з колекції Variano з використанням покриття «Дуб білий пофарбований, промащений» тепер стала центром мого дому.

Краса сьогодні, краса завтра...

Обираючи дерев’яну підлогу для свого дому, ви хочете бути певними, що її природна краса залишиться із вами ще протягом багатьох років. Паркетні підлоги Quick-Step розроблені саме для цього: для створення по-справжньому теплого дому та задоволення протягом всього життя. Перегляньте відео і дізнайтеся, чому ви полюбите свою дерев’яну підлогу Quick-Step як сьогодні, так і завтра...

Практичні поради…

Укладання

Як укласти?

Швидко і легко … Паркетні підлоги Quick-Step можна укласти двома різними способами: плаваючим або клейовим.

Обробка

Як виконати обробку?

Вибирайте з широкого асортименту високоякісних плінтусів, що підходять для будь-якої підлоги та стилю. Кожен із плінтусів пройшов перевірку якості так само, як і наші підлоги.
Догляд

Як прибирати?

Підлоги з дерева від Quick-Step не лише просто прекрасні, але також легкі для прибирання та догляду.

Знайти найближчого дилера > Введіть місто або поштовий індекс |
Попередньо перегляньте улюблені варіанти підлоги! >