МАЙТЕ БІЛЬШЕ ВПЛИВУ З ЛАМІНОВАНИМ ПОКРИТТЯМ MAJESTIC
Надзвичайно довге і надзвичайно широке ламіноване покриття

Ви мрієте додати щось особливе до свого інтер’єру, щоб зробити його більш визначним та ексклюзивним? Нову колекцію Majestic від ТМ Quick-Step створено саме для цього. Завдяки надзвичайно широким і надзвичайно довгим дошкам підлога Majestic додасть королівської вишуканості вашому дому.

Новий рівень вишуканості

Переведіть свій інтер’єр на новий рівень вишуканості і простору з найдовшими й найширшими дошками ламінованої підлоги від ТМ Quick-Step. Дошки підлоги Majestic справлять велике враження завдяки їхнім реалістичним кольорам і текстурам, а також надзвичайній водостійкості. Все це поєднується з дивовижним форматом 2,05 м x 24 см, що вдихне життя у ваш інтер’єр.


Чому ви полюбите ламіновані підлоги Majestic...

Надзвичайно широкі і довгі дошки

Шляхетно широкі й вишукано довгі дошки (205 см x 24 см) створять атмосферу простору у вашому домі.

Надзвичайна водостійкість 

Завдяки обробці унікальним водонепроникним покриттям Hydroseal підлоги Majestic пропонують максимально можливу водостійкість, тому вони ідеально підходять для кухні і ванної кімнати.

Максимальна автентичність 

Колекція Majestic підкреслює найпривабливіші структури й автентичні пази натуральної деревини, створюючи найкрасивішу ламіновану підлогу у світі.


Відкрийте для себе всю колекцію Majestic:

десять модних кольорів на вибір означає, що ваша уява може розгорнутися повністю. Колекція Majestic є ідеальним доповненням для будь-якого приміщення.


Запустити RoomViewer >
Top