MASSIMO: ВИШУКАНИЙ ПАРКЕТ ВЕЛИКОГО МАСШТАБУ
Надзвичайно широкі і надзвичайно широкі дошки дерев’яної підлоги

Збільште все: саме для цього створено колекцію дерев’яних підлог Massimo. Завдяки шляхетно довгим і широким дошкам та неперевершеній майстерності підлоги Massimo випромінюють вишуканість.

Майстерність у поєднанні з жвавими варіаціями

Історія Massimo починається з дерева, найшляхетнішої природної сировини. Ця колекція визначається вручну підібраними дошками з великими суками і тріщинами для створення ефекту жвавості. Оскільки заповнення виконується вручну, суки зберігають свій природний вигляд, і використовується автентичний характер дошки. Що маємо в результаті? Ваша підлога завжди матиме живу варіацію кольору й структури, а також чарівний рустикальний вигляд.

Для посилення необробленого вигляду та захисту підлоги від плям дошки Massimo обробляються додатковим шаром матованої олійної фарби або лаку


Чому ви полюбите дерев’яні підлоги Massimo...

Надзвичайно довгі і надзвичайно широкі дошки

Шляхетно широкі й вишукано довгі дошки (240 см x 26 см) створять спеціальну атмосферу простору.

Деталі забезпечують досконалість 

Надзвичайна майстерність у виготовленні кожної дошки до найменшої деталі. Вручну вибрані і заповнені дошки забезпечать ідеальну варіативність вашої підлоги.

Легке укладання 

Наша технологія Uniclic Multifit забезпечить швидке і просте укладання для досягнення найкращих результатів без зайвих зусиль і часу.


Відкрийте для себе всю колекцію Massimo:

доступна у чотирьох привабливих кольорах на будь-який смак. Знайдіть саме те, що шукаєте, або щось нове і цікаве з Massimo.


Запустити RoomViewer >
Top