Signature — вишукана водостійка ламінована підлога від Quick-Step

Quick-Step Signature

Вишуканість у кожній деталі

Signature  — ламіновані підлоги

Достатньо одного погляду, щоб зрозуміти: нова колекція ламінованої підлоги Signature відзначена вишуканістю.

Завдяки елегантному дизайну, автентичним структурам та реалістичним фаскам підлоги Signature вирізняються як найбільш вишукані ламіновані підлоги всіх часів — їх майже неможливо відрізнити від справжньої деревини.

Ми також подбали про практичність, оскільки Signature також забезпечує відмінний захист від води та подряпин для максимального комфорту.

Пошук дилера Quick-Step

Знайдіть дилера поруч із вами!

Відкрийте для себе небачену вишуканість ламінату Signature у дилера Quick-Step поруч із вами!

Знайти дилера зараз!

Чому ви полюбите колекцію ламінату Signature

Ламінована підлога Signature by Quick-Step із вишуканим дизайном

Вишуканий дизайн

Нова колекція Signature підносить ламіновану підлогу до небаченого рівня вишуканості й характеризується найелегантнішим дизайном, тонкою обробкою та високоточними деталями. А завдяки 18 унікальним дизайнам ви завжди зможете підібрати ідеальний варіант на свій стиль і смак.

Ламінована підлога Signature by Quick-Step із автентичними структурами

Дійсно автентичні структури

Щоб бути дійсно натуральною, підлога має не лише чудово виглядати, а й відчуватися, як справжня деревина. Саме такою є нова колекція Signature : її структури поверхні глибші й реалістичніші, ніж будь-коли раніше, а фаски більш чіткі й натуральні, ніж ви коли-небудь бачили. Що маємо в результаті? Унікальну колекцію ламінату, що ближче до справжньої деревини, ніж можна собі уявити.

Ламінована підлога Signature by Quick-Step із надзвичайною водостійкістю

Надзвичайна водостійкість

Не хвилюйтеся! Із Signature вишуканий — не означає крихкий. Інноваційне покриття ‘HydroSeal’ не залишає жодного шансу бактеріям, бруду та навіть рідинам. Слід просто протерти підлогу вологою ганчіркою, після чого ви матимете чисту гігієнічну поверхню. Завдяки цьому ламінат Signature також стає ідеальним варіантом для вашої кухні, ванної кімнати та коридору.

Крім того, Signature пропонує...

… швидку та просту замкову систему. Система Quick-Step Uniclic робить укладання підлоги надзвичайно легким навіть у кутах та під радіаторами.

… надзвичайна стійкість до подряпин. Завдяки запатентованому верхньому шару Scratch Guard ламіновані підлоги Quick-Step до десяти разів більш стійкі до появи подряпин.

… простота догляду. Просто очищуйте підлогу вологою ганчіркою або шваброю, і вона ще багато років радуватиме вас своїм свіжим виглядом.

… довготривала гарантія. Забезпечте собі душевний спокій і скористайтеся перевагами гарантії на нову підлогу Quick-Step до 25 років.

Ознайомтеся з повною колекцією Signature

Колекція Signature пропонує 18 унікальних дизайнів із небаченим рівнем вишуканості.

Запустити RoomViewer >