Ламінат ніколи не був таким натуральним і таким водонепроникним

Зустрічайте останні інновації у галузі ламінованих підлог. Зустрічайте колекцію Quick-Step Impressive Ultra. Нове покоління ламінованих підлог, що на вигляд і дотик більш натуральні, ніж будь-коли раніше... 

Але зачекайте, це ще не все: завдяки інноваційному водонепроникному покриттю ‘HydroSeal’, колекція Impressive Ultra є не лише красивою, але також найбільш водостійкою ламінованою підлогою. Відтепер краса і продуктивність є найкращими друзями вашої підлоги.

Чому ви полюбите Quick-Step Impressive Ultra…

Більш натуральні, ніж будь-коли
Ламіновані підлоги Quick-Step серії Impressive Ultra

Натуральна структура поверхні

Просто проведіть рукою по поверхні підлоги, і ви одразу помітите це: підлога Impressive Ultra має не лише прекрасний вигляд, це найбільш автентична та натуральна підлога.

Ламіновані підлоги Quick-Step серії Impressive Ultra

Досконалість у пазах 

Досконалість знаходиться в деталях. Ось чому характер підлоги також ідеально відбивається у пазах підлоги. В результаті маємо найгармонічнішу ламіновану підлогу.

Ламіновані підлоги Quick-Step серії Impressive Ultra

Шістнадцять стильних декорів 

Impressive Ultra пропонується в 16 стильних декорах. Залежно від конкретних вимог ви можете обрати дошки товщиною 12 мм (Impressive Ultra) або 8 мм (Impressive).


Більша водонепроникність, ніж будь-коли


Водонепроникна підлога Quick-Step Impressive

Водонепроникне покриття 

Забудьте про проблеми з вологою. Impressive Ultra має інноваційне водонепроникне покриття HydroSeal на пазах, що запобігає потраплянню води. Прибирання ще ніколи не було настільки безпечним і простим.

Ламіновані підлоги Quick-Step серії Impressive Ultra

Прощавайте, пил та бруд 

Попрощайтеся з пилом та брудом. Антистатичні шви між дошками відбивають пил і запобігають накопиченню бруду у фасках, що робить догляд за підлогою надзвичайно простим.

Scratch-Guard

Створено на тривалий час 

Ламіновані підлоги Quick-Step мають вагому репутацію якості та стилю. Нова колекція Impressive Ultra виводить цю спадщину на новий рівень. Покращена технологія робить цю підлогу настільки довготривалою та стійкою до подряпин, що вона залишатиметься прекрасною ще багато років.


Top