Справляйте велике враження з вініловими підлогами Pulse
Надзвичайно довга і надзвичайно широка вінілова підлога

Quick-Step Pulse — це колекція надзвичайно довгих і надзвичайно широких дощок, що ідеально підходять за дизайном і структурою для створення неперевершеної вишуканості й автентичності. Ви не повірите, наскільки реалістичними можуть бути дошки з колекції Pulse.

Вражаюча реалістичність: створіть цілісну картину

Підлоги Pulse вирізняються завдяки своїй оригінальній структурі. На кожній дошці є кілька відтінків і тонів, що створює живі варіації кольорів, притаманні тільки натуральній деревині. Що маємо в результаті? Вишукані вінілові підлоги, що відзначаються найбільш натуральним виглядом.Чому ви полюбите вінілові підлоги Pulse...

Нова вінілова підлога Quick-Step

Цілком природній вигляд

Екстраматова обробка, деталізовані структури поверхні та ідеальні пази роблять підлоги Pulse найбільш натуральними на вигляд вініловими підлогами. Ці підлоги м’які і зручні, ходити по них — справжнє задоволення, навіть босоніж.

Нова вінілова підлога Quick-Step

Надзвичайна довготривалість

За підлогами Pulse дуже легко доглядати, адже для цього потрібен лише один засіб. Цим підлоги завдячують повністю герметичному верхньому шару з технологіями Stain Guard і Scratch Guard, які гарантують повний захист.

Тиха, м’яка і на 100% водостійка

Все це переваги вінілових підлог Pulse, що пропонуються разом із абсолютно натуральною підлогою. Це робить їх ідеальним варіантом для кухні та ванної кімнати

Нова вінілова підлога Quick-Step

Швидке і просте укладання

Укладання підлог Pulse швидше і простіше, ніж будь-коли раніше. Завдяки замковій системі Uniclic Multifit підлоги Pulse будуть готові до того, як ви помітите це. Технологія вертикального з’єднання забезпечує додаткову міцність завдяки вертикальному і горизонтальному замиканню замків.


Відкрийте для себе всю колекцію Pulse:

оберіть улюблений декор з 20 різних декорів від класики до модних орнаментів Кожна з цих підлог має унікальний характер завдяки деталям, структурі поверхні та різноманітним кольорам кожної дошки.


Запустити RoomViewer >
Top