Водонепроникний ламінат? Так, це можливо!

Зустрічайте нове покоління підлог із ламінату... Підлога, що не просто виглядає винятково стильно та природно, але й може витримувати удари та, що найголовніше, є на 100% стійкою до вологи.

Водостійкий ламінат? Не проблема!

Завдяки інноваційному водовідштовхувальному покриттю HydroSeal найновіші підлоги з ламінату Quick-Step є першими по-справжньому водостійкими підлогами з ламінату у світі. Відтепер дизайн і довготривалість підлоги ідеально доповнюють один одного.

Чому ви просто закохаєтеся в наші водостійкі ламінати?

Waterproof laminate

Захист від вологи на 100%

Забудьте про проблему вологості. Підлоги з ламінату Majestic, Impressive (Ultra), Eligna та Classic мають інноваційне, водовідштовхувальне покриття HydroSeal навіть у пазах, тому вода не проникне крізь підлогу. Прибирання ще ніколи не було настільки простим та безпечним.
Нові підлоги з ламінату Quick-Step, природний вигляд

Натуральний вигляд

Якщо подивитися на поверхню підлоги зблизька, то одразу буде помітно: водостійкі підлоги з ламінату Quick-Step є найприроднішими з-поміж усіх підлог із ламінату. Автентичний характер з’єднань ідеально збалансовано з дизайном підлоги. Колір дизайн і структура поширюються на з’єднання та створюють відчуття натуральної деревини.
Нові підлоги з ламінату Quick-Step, Scratch Guard

Роки експлуатації без турбот

Завдяки верхньому шару Scratch Guard підлоги з ламінату Quick-Step до десяти разів більш стійкі до появи подряпин, ніж більшість інших підлог із ламінату. Scratch Guard надає вашій підлозі тривалого захисту від зношення та пошкоджень від предметів, що падають, а також від слідів від меблів, високих підборів і т. п. Крім того, ваша нова підлога з ламінату Quick-Step постачається разом із гарантією на термін до 25 років – вашою гарантією на роки безтурботної експлуатації…

Переглянути відео

Перегляньте наведене нижче відео, щоб на власні очі побачити, чому водостійкі ламіновані підлоги Quick-Step кращі, ніж вироби конкурентів.


Ознайомтеся з усіма водостійкими підлогами з ламінату

Запустити RoomViewer >