Екологічні підлоги від Quick-Step

Екологічні підлоги, тому що ми дбаємо про довкілля

Ми створюємо найкрасивіші та найміцніші підлоги, але ми також прагнемо робити їх максимально екологічними, щоб звести до мінімуму вплив на довкілля в кожному конкретному випадку. Як і Ви, ми переконані, що світ краси — це світ, у якому ми поважаємо й бережемо наші природні ресурси.

Це означає, що ми турбуємося не лише про те, як ми отримуємо сировину, а й про те, як забезпечуємо енергією наше виробництво, керуємо нашою логістикою, уникаємо пакувальних відходів тощо...

«У компанії UNILIN ми постійно прагнемо до створення красивих та зручних підлог... найбільш екологічним шляхом.»

Тіно Мюлле, директор відділу з питань сталого розвитку компанії UNILIN

Ламінат з відновлюваних ресурсів

Чи знаєте Ви, що наші ламіновані підлоги повністю виготовлені з відходів лісової та деревообробної промисловості? Використовуючи залишки деревини для створення нового продукту, ми запобігаємо викидам вуглецю до атмосфери у вигляді вуглекислого газу.

Насправді, жодне дерево не було зрубано для створення нової підлоги Вашої мрії. До того ж, ми використовуємо лише комерційні породи деревини, такі як сосна та ялина, і в жодному разі не екзотичні ліси або деревину з дощових лісів, що несуть цінність як середовище проживання диких тварин.

Усі наші ламіновані підлоги мають екологічне маркування Ecolabel. Це означає, що вони відповідають найсуворішим стандартам ЄС щодо якості повітря в приміщеннях, якості та джерел сировини, а також гігієни праці й техніки безпеки працівників.

М’яка й тепла вінілова підлога

Екологічно чистий вініл

Вінілові підлоги Quick-Step не лише приємні у використанні — вони також є зразком турботи про природу. Ми повторно використовуємо всі внутрішні відходи й під час виробництва намагаємося максимально користуватися енергією з відновлюваних ресурсів.

Оскільки підлоги не містять жодних фталатів, Ви можете бути впевнені, що зробили відмінний вибір.

Підлога з твердої деревини виготовляється з турботою про вас

Екологічна деревина

Під час виготовлення кожної дерев’яної підлоги ми прагнемо взяти все можливе від кожного дерева. Наша мета — забезпечити враження чистого дуба, дотримуючись при цьому надзвичайно високих стандартів отримання сировини та лісозаготівлі. До того ж, роблячи наші підлоги якомога більш стійкими до зношування, ми намагаємося максимально збільшити термін їхньої експлуатації.

Красиві підлоги, надійна сертифікація

З метою забезпечення максимальної ефективності підлоги Quick-Step відповідають найсуворішим стандартам якості та екологічності.

Екологічне маркування ЄС Ecolabel

Екологічне маркування ЄС Ecolabel

Це маркування є показником бездоганної діяльності з урахуванням охорони довкілля, що надається продуктам та послугам, які відповідають високим екологічним стандартам протягом усього життєвого циклу: від видобутку сировини до виробництва, розподілу, використання у вашому домі та кінцевої утилізації.

PEFC

PEFC

Всесвітньо визнане маркування, яке гарантує, що деревину, використовувану для виробництва наших підлог, було отримано завдяки екологічному керуванню лісовими ресурсами.

M1

M1

Найнижчий можливий клас емісії, який свідчить про те, що наші підлоги не виділяють жодних токсичних речовин і тому не потребують додаткової вентиляції. Це також означає, що наші продукти не мають запаху.

A+

A+

Найкращий показник якості повітря в приміщенні.

LEED

LEED

Всесвітня програма класифікації будівель щодо використання продуктів з низьким рівнем емісії.