Вінілові підлоги Quick-Step: безкомпромісна якість

Беззаперечна якість наших вінілових підлог є результатом десятиліть досліджень і накопиченого досвіду в сфері підлог. Ми поєднуємо технологію захисту від вологи з нашими революційними технологіями Stain Guard i Scratch Guard для забезпечення максимального захисту. Завдяки цьому наша вінілова підлога здатна витримувати всі випробування активним життям — день за днем, протягом багатьох років.

Як ми гарантуємо довготривалу насолоду

Якісні вінілові підлоги від Quick-Step

Повна водостійкість

Наша технологія захисту від вологи в поєднанні з нашою покращеною водонепроникною замковою системою забезпечує повну водостійкість підлоги. Ось чому підлогу Alpha Vinyl не лише легко прибирати, ця підлога також є ідеальним вибором для кухонь, ванних кімнат та інших приміщень, що піддаються впливу вологи.

Якісні вінілові підлоги від Quick-Step

Надзвичайна стійкість до подряпин

Жорсткі вінілові дошки Quick-Step також виготовляються із застосуванням інноваційної технології Scratch Guard, яка захищає вашу нову підлогу від подряпин краще, ніж будь-який аналогічний продукт із вінілу на ринку.

Якісні вінілові підлоги від Quick-Step

Неперевершена стійкість до плям

Наша революційна технологія Stain Guard оберігає вашу вінілову підлогу від плям, а вас від турбот. Це найефективніша технологія захисту від плям у своєму класі, яка не залишає бруду й навіть потертостям жодного шансу.

НОВИНКА
Alpha Vinyl: жорсткі підлоги з високими експлуатаційними характеристиками

Alpha Vinyl — це найміцніша підлога, по якій ви будь-коли ходили. У більшості випадків не потрібно спеціально готувати основу, тож це ідеальне рішення для ремонту. А інтелектуальна технологія захисту від вологи робить Alpha Vinyl найкращим варіантом підлоги для кожної кімнати.

Ознайомтеся з Alpha Vinyl прямо зараз

Міцні вінілові підлоги від Quick-Step