Quick-Step Rigid Vinyl

НОВА Quick-Step Rigid Vinyl
Ще ніколи елегантність не була такою вражаючою

Жорстка вінілова підлога від Quick-Step

Жорстка вінілова підлога буде з вами надовго. Нічого страшного, якщо ваші діти перекинуть цілу миску томатного супу на підлогу — на ній не залишиться ані подряпини, ані плями. Її вишуканий натуральний декор ніколи не вийде з моди. Це одночасно найміцніша та найм’якіша підлога, по якій ви коли-небудь ходили, і під неї навіть не потрібно спеціально готувати основу.

Чому ви полюбите наші жорсткі вінілові підлоги

Міцні вінілові підлоги

Міцна

Розслабтеся й забудьте про турботи. Важкі предмети, які випадково розбились о вашу нову жорстку підлогу, не залишать жодного сліду завдяки міцній вініловій основі підлоги з додатковим захистом поверхні з використанням скловолокна. Ви навіть можете укладати свою нову вінілову підлогу зверху на наявну підлогу без спеціальної підготовки поверхні.
М’яка й тепла вінілова підлога

М’яка, тепла й тиха

Насолоджуйтеся ранковою кавою, ходячи по дому. Це найм’якіша з жорстких вінілових підлог на ринку, ходити по ній — справжнє задоволення, навіть босоніж. Або ходіть у взутті! Завдяки шумопоглинальним характеристикам цієї підлоги ви нікому не заважатимете.
Стійка до плям вінілова підлога

Стійкі до плям

Герметичний верхній шар вінілової підлоги Quick-Step захищений нашою революційною технологією Stain Guard. Це найефективніша технологія захисту від плям у своєму класі, яка оберігає вашу підлогу від плям і не залишає бруду й навіть потертостям жодного шансу.

Революційна довжина? Переконайтеся на власні очі!

Краще впевнитися на власному досвіді... Ось чому ми надаємо змогу випробувати жорстку підлогу Quick-Step Rigid. Впевніться на власному досвіді, що Quick-Step Rigid безумовно випереджає інші продукти в напружених змаганнях конкурентів.

Запустити RoomViewer >