Ходити по вініловій підлозі Quick-Step — справжнє задоволення

Вишукані вінілові підлоги приємні на вигляд. Вони виглядають натурально, як справжня деревина або підлогова плитка. Але справа не лише у привабливому дизайні. Завдяки шумопоглинальним властивостям і м’якій на дотик поверхні підлоги, стиль легко поєднується з комфортом.

Завдяки чому вінілові підлоги такі комфортні?

М’яка й тепла вінілова підлога

М’які й теплі

Ходити по нашим вініловим підлогам Livyn — справжнє задоволення: ваші ноги відчувають тепло, щойно ви прокинулися, і м’якість, коли ви зняли черевики, повернувшись увечері з роботи.
Звуконепроникні вінілові підлоги

Звуконепроникні

Стукіт підборів, тупіт кросівок, скрипіння стільців тощо. Усім нам знайомі надокучливі звуки. Вишукані вінілові підлоги приглушують звуки завдяки своїм шумопоглинальним шарам.
Вінілові підлоги, натуральні на вигляд і дотик

Натуральні на вигляд і дотик

Ми пропонуємо широкий асортимент вишуканих вінілових підлог і плиток із різноманітним автентичним і натуральним на вигляд дизайном і елегантною екстраматованою обробкою та відповідною структурою й фаскою. Який би дизайн підлоги ви не обрали: «справжнє дерево» чи «камінь», ваша нова підлога стане прикрасою вашої оселі.

Ми допоможемо вам створити ідеальну підлогу

Декори вінілових підлог

Знайдіть свою улюблену підлогу

Жваві кольори, витончені орнаменти, виразна текстура, продумані деталі… Ми пропонуємо вишукані жорсткі й гнучкі вінілові підлоги з різноманітним декором. Природа — наше головне джерело натхнення, що допомагає нам створювати підлоги на будь-який смак, для будь-якої кімнати або проекту.

Отримуйте натхнення, використовуючи Quick-Step FloorExplorer

Отримуйте натхнення

Обрати підлогу нелегко. Але FloorExplorer допоможе вам: виконайте лише три прості кроки, і ми покажемо вам різні підлоги, які пасуватимуть до вашого інтер’єру та відповідатимуть вашому характеру.